Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy mellnagyobb...

Mennyibe kerül egy mellnagyobbítás az Aestheticában?

Figyelt kérdés

Sajnos árlista nem szerepel a weboldalukon. A fórumukban pedig minden érdeklődőnek a személyes konzultációt ajánlják, aki ezzel a kérdéssel fordul hozzájuk. Én csak egy megközelítő összegre volnék kíváncsi, hogy mégis érdemes-e elmenni ezek tudatában a konzultációra..?!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jan. 13. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az Aesthetica nagyon drága,én is voltam már ott (nem mellnagyobbítás miatt). szerintem menj máshova, egy csomó plasztikai sebész magánban nagyon szépen dolgozik, ha akarod, ajánlok neked egyet priviben, ahol én is voltam (és egy ismerősöm is, ő pont mellnagyobbításon)
2009. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egy ismerősöm említette, 500.000 Ft körül van...
2009. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha tényleg ennyibe kerülne akkor az nem sok. Én olyan 800.000 ft körül tippeltem...


Köszi a válaszokat mindenkinek!!!

2009. márc. 13. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
amugy neves orvosnal 650 ezer ft.
2011. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!