Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért plasztikáztatják magukat...

Miért plasztikáztatják magukat a nők? Csak rondábbak lesznek.

Figyelt kérdés

mint ő: [link]


vagy mint ő: [link]


2010. dec. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújj, a kacsaszájú, láttam egyszer a tévében(nem nézek ilyen műsorokat, hanem a reklmban volt, amikor beszélt magáról), aztán megbénultam bámultam a képernyőt, és azt kérdeztem: "ezmiez?" :-O
2010. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szandika régen és most: [link]


Szerintem pillanatnyi elmezavarja volt, mikor ezt a döntést meghozza. Nem hiába van kisebbségi komplexusa.

2010. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lesznek rondábbak, ha eltúlozzák a plasztikát. :) Pl. akinek súlyosabb orrsövényferdülése van, van dudor az orrán azt nagyon szépen tudják korrigálni és igenis esztétikusabb lesz az arc. :) A mellműtét szintén csak akkor csúnya, ha irreálisan nagyot rakatnak a nők. Pl. ha egy nő, akinek 70A-s a melle és cináltat egy 75C-s vagy 80C-s mellett az szép lehet. :) Szájplasztikából is láttam nem egy olyat ismerős körben, hogy előtte csík szája volt és nem kacsaszájat csinált neki az orvos, hanem egy teljesen normális szájat :) legjobban ehhez hasonlít: [link] előtte meg ilyesmi volt neki: [link]

Igenis jó lehet egy műtét, hogyha van rá pénz és nem esik túlzásba az illető, hanem tényleg csak egy minimális változtatást kér, ami még tényleg szebbre is sikerül, mint ami előtte voltés önbizalmat kap. :) Ne a végletekkel pedáluzzunk, a legtöbb nő nem torzítja el magát, mert reálisan gondolkodnak. :)

2010. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhz
2010. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak az elszúrtak tűnnek fel, ne gondold hogy minden plasztika ronda. Nem is gondolnád hány plasztikázott ember megy el melletted az utcán.


Bármit el lehet rontani... néhányan el is rontják.

2011. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom...
2011. jan. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!