Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hova menjek ha nagyobb fület...

Hova menjek ha nagyobb fület szeretnék?

Figyelt kérdés
csak 5 cm a fülem:(
2009. febr. 5. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jéé,ilyet még ne hallottam.Nagyobb fület?!:)Akkor a plasztikai műtétet tudom ajánlani,valahonnan a testedből vesznek le egy kis bőrt és átrakják a füledhez.Biztosan akarod?Egyébként az nem olyan kicsi,mármint másnak is van akkora.Nem gáz!
2009. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még aranyos is, hogy ilyen kicsi a füled :-) A plasztikai sebészek ma már mindenre képesek, úgyhogy ha tényleg ezt akarod, akkor plasztikai sebészt keress fel.
2009. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem is 5 cm a fülem, de lehet, hogy még kisebb is :). A barátomnak nagyon tetszik, és nekem sincs semmi bajom vele, szerintem aranyos, bár a nagyobb, nehezebb fülbevalókat nem tudom felvenni, mert lehúzza a fülem, de azokat tudom nélkülözni :).
2009. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
44%
Nekem nincs is fülem, úgyhogy ne panaszkodj! így születtem:( Csak két luk van a fejemen. És nem bírom ha azzal szívatnak h egyik fülén be a másikon ki...:(
2009. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ha mégegyszer meggondolom jó lesz az ami van :D
2009. febr. 8. 18:38
 6/17 anonim ***** válasza:
off: előző hozzászóló,komolyan mondod h nincs füled?? Jézusom...ezt nem hiszem el...!
2009. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
ne is hidd :D valójában van fülem :D
2009. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na,azért...! :D
2009. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Már énis majdnem elhittem :)).
2009. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20:09-es azt a választ nem te írtad , nins is fülem , mert neked több a %-od mint aki azt irta hogy nincs füle... ha értitek mire gondolok. A kedves kérdezőnek pedig azt üzenem hogy inkább legyen büszke a fülméretére !
2009. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!