Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg ingyenes a mellfelvarr...

Tényleg ingyenes a mellfelvarrás? És ha igen, akkor hol, melyik helyeken?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy a has és a mellfelvarrás teljesen ingyenes, ha a doki indokoltnak tartja, akkor a TB támogatja. Tudnátok nekem segíteni, hogy hol ingyenes? Én Zalaegerszeg környéki vagyok, ahol olvastam ott azt írta vki h a pl Szent Imrében ingyenes, Pesten. Én már 14 éves korom óta tudom hogy megszeretném ezt csinálni, mert nagyon zavar, önbizalomhiányom van miatta és kapcsolatokba sem megyek bele. Most 17 éves vagyok, ha szül kell hozzá, sztem anyu biztos mellettem állna. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!
2008. jan. 27. 21:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Még fejlődésben van a szervezeted,és 21 éves korodig tuti nem csinálák meg.Egyik ismerősömnek megcsinálták,de ő szült 2 gyereket,és a mellei miatt gerincproblémái voltak.Ezt hívják indokolt esetnek,nem pedig azt,hogy egy önbizalomhiányos,magával megbarátkozni képtelen csaj "hisztizik".

Jobb lenne,ha nem azon paráznál,hogy úristen tuti ki fog dobni a pasi a melleim miatt.Van aki a lógósabbat szereti.És elárulhatom azt is,hogy az én melleim is elég lógósak,és érdekes módon mihelyt megbarátkoztam a helyzettel feltűnt,hogy egy barátomat sem zavarja.A vőlegényem szó szerint ezt mondta,amikor megismerkedtünk:"Nem a melleid miatt vagyok veled!"

Talán nőlj fel a problémához!Amúgy plasztikai sebész megcsinálná,de biztos nagyon szé plasztikcica akarsz te is lenni,akiből 12 egy tucat.Ne azért akarjon veledlenni valaki,mert szép a tested...sajna az ilyen kirakatba teszlek pasikkal nincs túl sok jó tapasztalatom.

2008. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok "plasztikcica" lenni! Azok ugyanis csak úgy tetetnek be maguknak szilikont, hogy nagyobb legyen, meg mert ez a divat- Na pedig azok már a 30 fele is járnak, akkor ha ők nincsenek felnőve a "problémára", akkor én ennyi idősen?Ráadásul azoknak nincs is probléma a mellükkel...( amúgy a mellfellvarrásnál nem szoktak alkalmazni szilikont, csak ha szintén nagyobbítják! És nem is elsősorban pasi miatt, hanem MAGAM miatt szeretném majd! Egyszerűen, ha nekem rossz így,és utána jobban érezném magam akkor nem értem miért ne! És miért kell egyből elítélni, meg rámfogni h hisztizek, nem olyan vok akinek gondolsz: "egy 17 éves, hisztizős kamasz, aki nem eléggé érett a problémához"...
2008. jan. 28. 15:40
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Igazad van ne hagyd magad!Útálom az ilyeneket!Elítélik a másikat a kis ...-ök!Segyteni kell és nem felülbírálni!
2008. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van ne hagyd magad!Útálom az ilyeneket!Elítélik a másikat a kis ...-ök!Segíteni kell és nem felülbírálni!
2008. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Szóval a férfiaknak nem is szabadna a szépséget is bekalkulálni, ha arról dönt, kit szeretne magának? A szépség, az egyfajta igényesség, ami nagyban jellemzi az embert. Igaz, itt nem teljesen erről van szó, de ha ez az a plusz, ami önbizalmat ad, akkor miért ne tehetné meg? És nem lesz feltétlenül plasztikcica, aki egyik fiúról a másikra ugrik csak amiatt, mert nagyobbak a mellei. Ilyet irigy emberek írnak, akik túlságosan makacsok ahhoz, hogy beismerjék, hogy a szépség nem elhanyagolható. Tehát ha kövérek vagyunk, kondizzunk és fogyjunk le, viszont van, amibe már természetes módon nem tudunk beleszólni, és ilyenkor jön egy kis beavatkozás...viszont ha úgy gondolod, hogy enélkül nem fog senki megszeretni, akkor tévedsz...jah és ingyen senki nem csinál semmit.
2008. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látom senki sem érti,hogy mire céloztam.Ezt sajnálom.Mivel az előttem kommentáló 3 embernél annyival vagyok közelebb a témához,hogy én át is életm a lógós mell helyzetét...Eszembe sem jutott soha megcsináltatni.Miért?17 vagy.Családalapítás előtt még.Lehet hogy most eszedbe sem jut,ennyi idősen nekem sem jutott,de az anyai ösztön erősebb és szülni fogsz te még.Akár nem is egyet.A gyereket,ha minden jól meg szoptatni fogod,és megint ott vagy ahol a műtét előtt.Én mmost várom az első gyermekem,és eszembe sem jutna,hogy a melleim miatt ne szoptassam annyi ideig stb.Pedig nagyon benne van,hogy most még annyira sem lesz szép,mint korábban.De nem érdekel.

Nem értem,hogy miért kell ezen remegni,ha félsz megmutatni,hát ne mutasd meg.Várj egy kicsit az egész vetkőzsdivel.Hidd el semmiből sem fogsz kimaradni!Aztán majd te is felnőttebben fogod majd fel a témát.

Az önbizalomhiányod továbbra sem indokolt eset.Így jobb ha elkezdesz gyűjtögetni egy plasztikai műtétre,ha komolyan gondolod.Ismerősöm,akinek megcsinálták,a mellei daradbja volt majd 4 kiló a végük pedig majd a köldökénél volt,és gerincbántalmakat okozott neki,kezdett púposodni,és ezért csinálták meg.Mennyivel másabb így!

Igen,lehet ítélkezem,mert szerintem a természetes szépségnél,a kisugárzásnál nem lehet szebb egy nőben.No meg azért is,mert sajnálom,hogy emberek át akarják szabatni magukat,csak hogy olanok legyenek,mint egy plakáton szembejövő kolpaló botsáska.Ne akarjunk mind ugyanolyan "szépek" lenni,miközben azt szajkózzuk,hogy a legfontosabb dolog az egyediség!

2008. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előző (és gondolom az első) hozzászólónak: Azt írod, hogy ne foglalkozzon azzal a kérdező, hogy lógnak a mellei, mert a szépség szubjektív dolog, minden férfi más és más. De ha saját magának így nem tetszik, akkor az kihathat az egész életére. Én a mai napig (30 évesen) kellemetlenül érzem magam a melleim miatt mások előtt. Nem a férjem, hanem a többi ember előtt, mert lehet akármilyen jó egy melltartó, bizonyos esetekben nem tud segíteni. Ráadásul a viselésétől megfájdulhat a váll, kidörzsölheti a mell alatt a bőrt. A lógó mellnél az összefekvő területek izzadnak, kipálhatnak. Arról nem is beszélve, hogy sportolni velük szinte lehetetlen: melltartóban végezve lásd fent, melltartó nélkül pedig fájdalmas. Tehát nemcsak esztétikai probléma, hanem egészségügyi is - ha most még nem, de később szinte biztos. És ha valaki meg akarja könnyíteni az életét, akár ezzel, akár mással, és van rá lehetősége, akkor csak csak tegye meg, és ne foglalkozzon a prédikálókkal!
2008. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Fontos az egyediség, de bocsánat, ha nem izgul be valaki a térdig lógó mellekre...az a nő is egyedi, akinek szakálla van, mégsem mondanám hogy ez szépség. A hibáinkkal együtt szeressenek, de ne legyen gond, ha valaki ezeken javítani akar.
2008. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy a TB abban az esetben támogatja,ha valakinél súlyos lelki traumát okoz.De ez évekig tartó játék,hogy több pszichológus bebizonyítsa,hogy valóban nem vagy képes egészséges elmével létezni a műtét nélkül.Nem éri meg.

Én megcsináltattam,természetesen nem ingyen,és megbántam.Újra meg kell majd műttetnem,mert tele van csomókkal a mellem,és nagyon csúnyák a hegek.Szebb volt míg lógott... Nem tudom mit tanácsolhatnék.

2008. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Értem mit akartál(1. válaszadó)mondani, tudom h magamért kell h szeressenek, nem a melleimért. De nincs barátom, így levetkőzni sem fogok előtte, és nem is pasi miatt akarom majd megcsinálni. Vki írta, hogy mások előtt kellemetlenül érzi, ha le kell vetkőzni, és nekem is van amelyik melltartóban is látszik h lóg. Igaza van, amiket leírt velem is így van, és holnap orvosi vizsgálat lesz a suliban, ahol 4 lánnyal együtt kell bemennem és levetkőznöm bugyira... Hát nem nagyon várom, ilyen minden évben van... És köszönök minden választ, amit kaptam.
2008. jan. 29. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!