Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg ingyenes a mellfelvarr...

Tényleg ingyenes a mellfelvarrás? És ha igen, akkor hol, melyik helyeken?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy a has és a mellfelvarrás teljesen ingyenes, ha a doki indokoltnak tartja, akkor a TB támogatja. Tudnátok nekem segíteni, hogy hol ingyenes? Én Zalaegerszeg környéki vagyok, ahol olvastam ott azt írta vki h a pl Szent Imrében ingyenes, Pesten. Én már 14 éves korom óta tudom hogy megszeretném ezt csinálni, mert nagyon zavar, önbizalomhiányom van miatta és kapcsolatokba sem megyek bele. Most 17 éves vagyok, ha szül kell hozzá, sztem anyu biztos mellettem állna. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!
2008. jan. 27. 21:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan gondold át, járd körbe a kérdést pro és kontra. El is kezdheted a procedúrát, a műtét előtt még úgyis kiszállhatsz, ha meggondolod magad. Lehet, hogy meg fogod.
2008. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

az első válaszadónak azt mondanám hogy mi lenne ha mondjuk ugy születtél volna hogy egyszerüen a fogaid nem fejlődtek volna ki, és 17 éves korodban sem lenne egy fogad sem. hogyéreznéd ha beirnál ide segitségért, és mindenki azt válaszolná, hogy " mért akarsz szépség lenni, nem a fogaid miatt fognak belédszeretni, mért hisztizel ezen"

te mit szólnál ehez? mert ez pont ugyanaz az eset. a kérdezőnek gondja van a melllével ,nem érzi jól magát, megmernék rá esküdni hogy ahányszor belenéz a tükörbe felbosszantja magát, hogy olyan a mele amilyen, én az orrommal vagyok igy. és szerintem ha van egy csöppnyi esély arra hogy jobbátegyük azt ami minket a legjobban zavar ami miatt gátlásaink vannak, ami olyan mértékben befolyásolja az életünket, hogy nap mint nap kellemetlenül érezzük magunkat miatt, akkor azt mondom meg kell műteni! ez nem hisztizés, ez egy olyan dolog hogy megoldodik egy probléma, és az ember utána jol érzi magát.


a kérdezőnek: mielött emgműtetnéd magad, menj el több orvoshoz hogy melyik mit mond, és amelyik a legszinpatikusabb és ugy tünik a legjobban ért hozzá ahoz menjél el, én nem hiszek az ingyenes dolgokban, ha valakinek ingyen kell csinálnia valamit akkor azzal nem foglalkozik ugy nem figyel anniyra mint amiért pénzt kap, egy plasztikai műtétnél edig nagyon fontos hogy jó legyen! és olyan orvost válasz aki érti és tudja hogy mit csinál megbizhato. ne ugorj neki az első orvos késének, járj utána kérdezösködj interneten hogy hol és kinél érdemes megcsináltatni és menniybe kerül. ugy tudom nem olcsok az ilyenek száz ezer alatt nem valoszinű hogy bárki megcsinálná ha jól tudom olyan 200 ezer körül vannak az ilyenfajta műtétek.

2008. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már elég információt megtudtam a netről. Még van rá 1-2 évem, addig majd kérdezgetek majd és mérlegeleg.
2008. febr. 27. 21:08
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
Sszia, én is egyetértek az előző hozzászolókkal, akik melletted vannak. :) Ha téged ez zavar, akkor sose leszel boldog. És nem mások miatt, hanem magad miatt. Csak te ismered annyira magad, hogy eltudd dönteni, vajon képes leszel-e ezt valaha elfogadni. Ez igenis egy valós probléma, érezned kell legbelül, hogy mi a helyes és jó döntés! Viszont abban igaza van a legutóbbi h.szólónak, hogy ne bízd akárkire! És sajnos abban is van valami, hogy aki ingyen csinálja, fit, hogy nagyrészben leszarja... és nyílván nem figyel annyira. Ez szomorú. Szóval sok sikert, hallgass a szívedre, csak Te ismered magadat. Ha rájössz idő előtt, hogy valójában nem akarod, félsz, biztosan visszafordulhatsz.
2008. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Ofília válasza:
100%
semmilyen beavatkozás nem ingyenes maximum arról lehet szó,hogy orvosi ajánlásra,esetleg betegség egyéb miatt ajánlott és akkor a tb valamennyit fedez...esztétikai alapon biztos vagyok benne,hogy nem ingyenes:)
2008. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
4%
Kedves Kérdező! Minden 17 éves elég érettnek érzi magát mindenhez...
2008. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Kedves Utolsó! És minden hozzászóló bátornak érzi magát ilyen beszólások után-természetesen névtelenül...


A kérdezőnek: én is szeretném megcsináltatni, és már ki is találtam hogy hogy lehetne ingyenes, anyukám orvos úgyhogy adott tanácsot. Ha nagyok s, akkor panaszkodhatsz hátfájásra is, és arra hogy sokan bántanak evvel, csúfolnak hogy ha futsz akkor "kileng" meg nem lehet vele sportolni, holott a sport egészséges ugyebár, mellesleg meg amit előttem írtak, hogy kellemetlen minden na hintőporozni a mellem alatt, jon a meleg, és csorog alatta az izzadság, átüt a pólómon és a hasam tiszta folt emiatt is nevethetnek és kisebbség-érzésed lehet tőle. Remélem segítettem!

2009. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, utolsó válaszoló. :) Hát igen elég nagyok 75DD de már az is mintha kezdene kicsi lenni. :((


Utolsó előttire meg pff... Az ilyen surmó emberekről megvan a véleményem!!!

Nincs a helyzetemben, nem megy át azon amin nekem kell és nem ő szenved tőle. Ő nem tudja, mennyi mindet próbáltam már vele, torna,fogyóztam/ok is főleg miatta, egyszerűen rosszul érzem magam így,18 vagyok és még egy kapcsolatom sem volt soha senkivel...mert nem merek senkit közel engedni magamhoz.

Szóval IGEN, elég nagynak érzem magam ahhoz, h megcsináltassam, ha ez az egyetlen lehetőségem!!! Ha meglesz rá a pénzem, amit magam keresek rá, mert anyumék nem tudnak segíteni, igen, meglesz! Ne, értem miért lennék emiatt gyerekes...

2009. máj. 1. 17:55
 19/24 A kérdező kommentje:
Amúgy a hátam tényleg szokott fájni, mikor hosszabb ideig állni kell.
2009. máj. 1. 17:57
 20/24 anonim válasza:
62%
de remélem azt is tudod hogy a felvarrástol nem lesz nagyon meg jobb melled ugye? :)
2010. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!