Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika tapasztalatok,...

Orrplasztika tapasztalatok, és vélemény? (Képem)

Figyelt kérdés

Már jó ideje meg szeretném megműttetni az orrom,mostmár tudom is kinél csinálnám,de több ember,akinek elmondtam,le akar beszélni.Szerintetek is jobb lenne ha megcsináltatnám? Igazából engem személyesen eléggé zavar,de egyesek szerint nem olyan rossz.Ugy érzem,csak tapintatosságból mondják.

[link]


2011. febr. 8. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
egész konkrétan semmi nem látszik a képen. max az, hogy van orrod...
2011. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nincs semmi baj az orroddal :)
2011. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagy és széles. Műttesd meg nyugodtan ha szeretnéd, ha neked nem tetszik, és csak és kizárólag akkor ha tényleg jó orvost találtál. Manapság ez már rutinnak számít. Soha senki nem fogja észrevenni, h. az műtve van, meg nem is reklámozni senkinek. Ha ez az ára, hogy jobban érezd magad hát hajrá. Én is megcsináltatnám, ha lenne rá pénzem:(

Ez nem olyan drasztikus változás, mintha a 70/A-s melledből szeretnél 85/DD csináltatni.

2011. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*kell
2011. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másoknak sokkal nagyobb orra van, szóval nem mondanám, hogy feltétlen meg kéne műttetned. De lehet, hogy ez neked a saját személyes problémád, akkor viszont megéri.
2011. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát,kicsit (eléggé)csökkenti az öbizalmam,volt,hogy már le is csúnyáztak.Próbálok vele nem törődni,de egyre jobban zavar.Talán ha nem lennék olyan makacs természetű,még bele is tudnék nyugodni..vááá,néha idegesítem magamat!
2011. febr. 8. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is széles egy kicsit az orrod de nem ronda!!!!

Nekem oldalról egy picit nagy, vagyis én annak tartom, és évekig meg akartam műtetni volt, hogy engem is lecsúnyáztak, vagyis az orrom, meg olyan is volt, aki a képembe mondta hogy nagy, de ez még általánosban.

Mára már kisebb gondom is nagyobb annál, hogy milyen az orrom, senki nem mondja évek óta, pedig olyan mint rég, lehet azért, mert a felfogásom az orromat illetőleg megváltozott. Szerintem pénzkidobás meg magamat ismerve meg is bánnám, persze ha valami betegség miatt megy valaki műtétre az más, de a te döntésed a te tested.

20/L

2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,

ZHa orrod megmuteted, valamit kell csinalni az orr es szaj kozotti merettel. Igy is orrod egy kicsit tul magasan van, sok a hely orr es szaj kozott. Kepzeld, ha orrod meg kisebb is lesz. Altalaban szaj emelest szoktak alkalmazni.

2011. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz az orrod. Sztem pont határeset: nem hiszem, hogy bárkinek az lenne az első, hogy "hú de gáz az orra", ugyanakkor sztem ha téged zavar, indokolt a műtét;). Mert aza fontos, hogy te együtt tudsz-e veleélni...

Viszont arra készülj fel, hogy ez egy hihetetlenül fájdalmas műtét!!!

2011. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kéne egy jobb minőségű kép szemből, és egy szintén jó minőségű profilból.

Ha meg akarod műttetni, mindenképpen csak plasztikai sebésszel csináltasd meg, mezei orr-fül-gégésszel semmiképp!

Ha biztosra akarsz menni, és van pénzed, ezt az orvost ajánlom: Dr. Rezek Ödön - ő a legjobb orrplasztikában. (Ő orr-fül-gégész és plasztikai sebész is egyben.)


Az előző hozzászólóra ne hallgass, mert orbitális baromságot mondott: az orrplasztika teljesen fájdalommentes műtét, csak kis kellemetlenséggel jár: utána napokig be lesz dugaszolva az orrod tamponnal, és kicsit be fog dagadni a szemed alja.

2011. febr. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!