Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika tapasztalatok,...

Orrplasztika tapasztalatok, és vélemény? (Képem)

Figyelt kérdés

Már jó ideje meg szeretném megműttetni az orrom,mostmár tudom is kinél csinálnám,de több ember,akinek elmondtam,le akar beszélni.Szerintetek is jobb lenne ha megcsináltatnám? Igazából engem személyesen eléggé zavar,de egyesek szerint nem olyan rossz.Ugy érzem,csak tapintatosságból mondják.

[link]


2011. febr. 8. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hat nem eppen kicsit lesz bedagadva az orra sem meg a szem alatt sem. Inkabb, ugy mondjuk, hogy kb ket hetig monokliai lesznek, fekete-kek-zold. Vegso orr meret kb 6-9 honap mulva lathato. Addig be lesz dagadva, de nem ugy hogy masok is eszreveszik. Az elso ket het nem eppen kicsit kellemetlen, hanem nagyon is, es igen, faj, jol be fog dagadni szem alatt, orr, es konyeke. Majdnem csak ulve alhat, hajolni tilos, stb.
2011. febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az elso ket het nem eppen kicsit kellemetlen, hanem nagyon is, es igen, faj"


(Én ajánlottam a Rezek doktort.)

Nem tudom, miért üzlet nektek, hogy ijesztgetitek szerencsétlen kérdezőt. Az orrműtét szinte teljesen fájdalommentes. Nekem ÖTSZÖR (5×!!!) műtötték az orromat: ebből háromszor egy orr-fül-gégész, aki nem értett hozzá jól, később negyedszer a Rezek doktor, aki csodálatosan helyrehozta, és ötödszörre megint ő, de nem plasztikázta, hanem kiegészítésképpen polipot távolított el.

Ebből három altatásban, kettő helyi érzéstelenítésben történt.

Az öt műtétből EGYIK SEM VOLT FÁJDALMAS.

A tampon miatt 1-2 napig nem lehet orron át lélegezni, de ez csak olyan, mint egy erős megfázás. A tamponon keresztül is folyik belőle véres váladék, egy vesetálat kell alátartani, vagy papírvattát. Második-harmadik napon kiveszik a tampont, az kicsit kellemetlen, mert utána kicsit erősebben vérzik egy órán át, aztán fokozatosan alábbhagy. Innen már rohamosan javul a közérzeted. Kb. egy hét múlva leveszik a gipszet is, az újabb könnyebbség. Onnan már csak a duzzanat és a véraláfutások elmúlására kell várni.


"Hat nem eppen kicsit lesz bedagadva az orra sem meg a szem alatt sem. Inkabb, ugy mondjuk, hogy kb ket hetig monokliai lesznek, fekete-kek-zold. Vegso orr meret kb 6-9 honap mulva lathato. Addig be lesz dagadva, de nem ugy hogy masok is eszreveszik."


A tünetek attól függnek, hogy mennyire szedik szét az orrodat a műtét során. Mivel a kérdező szélesnek tartja az orrát, ezért keskenyíteni is kell, nemcsak az orrcsúcsot műteni. Ez azt jelenti, hogy az orrcsontokat összébb kell nyomni, azaz le kell fűrészelni az arckoponyáról és új helyzetben rögzíteni. Mivel ez a szem alatt van közvetlenül, ettől jól be tud dagadni a szem alatti rész. Két hétnél jóval tovább is maradhat valami a színes véraláfutásokból, ezt lehet enyhíteni sminkkel.


Egy hónap múlva már MAJDNEM olyan lesz az orrod, mint a végleges, de egy kicsit még változni fog hónapokon keresztül.

2011. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na jo, majd megtudja kerdezo, mikor eljut a mutetig. Dr ugy is elmondja mire varhat. A gyogyulas szamit attol is, hogy nyilt vagy zart operalast alkalmaz a Dr.
2011. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Találtam egy szuper oldalt ahol annyira tetszik a részletes leírás. Olvassátok el ti is. :)

[link]

2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Nem olyan drasztikus változás?!" Ember, az arcáról van szó!!
2016. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!