Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pszichológustól igazolás...

Pszichológustól igazolás indokolttá teszi, hogy tb alapon kisebbítsék a melleimet?

Figyelt kérdés

Kb. 13 éves koromtól gyülölöm öket, mindig túl nagy volt az én vékony alkatomhoz képest.

Szerintetek megmütik tb alapon, ha tudom igazolni, hogy ez nálam lelki sérülést okoz? Volt valaki hasonlóan?


2011. febr. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámnak túl nagyok a mellei és egészségügyi problémái lettek e miatt hátán és nyakán.rengeteg sérve van meg minden...

Tb ez esetben állja a műtétet.

2011. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:) Akkor utána érdeklödöm hol kezdjem a vizsgálatokat...
2011. febr. 9. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészségügyi problémákra hivatkozva téríti. De ha nincs komoly, látható egészségkárosodás, akkor kiszámolják, súly, méret alapján, hogy beleesel-e a kategóriába, hogy túl nagyok. (van ehhez egy táblázatuk, miszerint kiszámolják mi számít túl nagynak, s tb alapon eltávolíthatónak)
2011. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekeke ***** válasza:

Vékony, divatos nő - nagy mellek =dagadt pénztárcájú pasi.


Azaz nemsokára pasid is lesz, pénzed is, melled is marad....

2011. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!