Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Gill Endre plasztikai...

Dr. Gill Endre plasztikai sebészről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Én vele NEM műttetném magam, az biztos! Hozzá mentem először konzultációra, mert olvastam, hogy olcsó (580.000 Ft). Nem tudom azóta változott-e, ez év elején volt. A konzultáción ÉN kérdezgettem, én hoztam az összes olyan dolgot, amiről neki magától kellett volna beszélnie! Az interneten sokat olvastam már a műtétről, de amiket ő elmondott, az töredéke sem volt annak, ami elegendő ahhoz, hogy vki felelősségteljesen el tudja dönteni, hogy kéri a műtétet vagy sem! Meg ilyen apróságok, hogy nagy lepukkant a hely, ÉN vegyem a melltartót (!), amit a műtét után rámadnak, ez máshol simán benne van az árban, egy sima névjegykártyát adott, amire felfirkantotta, hogy mi kell: a melltartó, meg a vérkép, amiből jó az egy hónapos is (máshol szigorúan friss, max 1 heteset fogadnak el). Mindenre, ami fontos, nekem kellett rákérdeznem! Olyan, nem elhanyagolható dolgokat magától meg sem említett volna, mint a tokzsugorodás!

Szóval a jó ár gondolom azért van, hogy minél többen őt válasszák, olyanok, akik tájékozatlanok, mert ő nem sokat tesz azért, hogy kellően felvilágosítsa őket... Tehát mégis jól jár, mert sok kicsi sokra megy!

2011. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is voltam nála konzultáción, nekem is egy elég jó árat mondott (a többi magánklinikához viszonyítva persze), de nekem úgy elmondta a dolgokat. Kérdeztem a fájdalmakról, ott azt mondta, hogy "ohhh fura módon egyáltalán nem fáj" amit nem tudok hova tenni, mert egyértelmű hogy nagyon fáj (teljes orrműtét).
2011. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megfontolandó, amiket írtok. Én is voltam nála konzultáción. Nekem nem volt unszimpatikus. És elmondott minden lényegeset, igaz kérdeztem is.


Sajnos ebből még nem tudom, hogy operál. Fájdalomra természetesen számítok. De nekem a végeredmény számít.


Tapasztalatok esetleg valakinél? (főleg hasplasztika)

2011. szept. 12. 13:49
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is nála voltam. mellnagyobbítás-felvarrás, orr és hasplasztika. a hasplasztikát és a mellkorrekciót együtt csinálta, ezért volt a felépülés kicsit rosszabb. Műtét után kisebb fájdalmaim voltak csak, kb 2 napig, csak a hasam húzódott nagyon, nem tudtam kiegyenesedni kb 1 hétig. Nagyon ügyesen megcsinálta, szép lett.
2011. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó. Én is megcsináltattam azóta. Jelenleg lábadozom. Egyelőre minden simán megy. S tényleg szimpatikus. Bár az furcsa volt, hogy kézzel írott zárójelentést adott....
2011. szept. 26. 07:48
 6/9 anonim válasza:
Engem is ő műtött (mellplasztika) és teljesen elégedett vagyok az eredménnyel.
2012. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Látom már elég rég használtátok ezt az oldalt!!De szeretném megnyugtatni a kérdezőket!!Nem mindig az ár a fontos!!Dr.Gill Endrénél műtettem magam,teljesen megvagyok elégedve!Igaz nem sok mindent mondott el a műtétről a konzultáción de én kérdeztem és azokra válaszolt.Megadta a számát és mikor volt kérdésem bármikor hívhattam és válaszolt mindenre!Árban nagyon jó!Kicsit féltem voltak kétségeim de elmúlt ha bárki gondolkodik ezen az orvoson nyugodtan válassza!
2014. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Csinalt valakin permalippel ajakfeltoltest ? Szeretnek hasplasztikat, mellplasztiikat es ezt az jakdusitast permalippel. Az email cimemet privatban megadom
2015. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szokepetra válasza:
Borzasztoan elrontotta a szemhejplasztikamat. Olyan sok bort vagott ki, hogy tobb mint egy cm hianyzik ahhoz hogy be tudjam csukni a szemem. De sajnos meg nem telt le a fel ev a mutet ota igy meg korrekciora nem kerulhet sor. A doktor ur nem vallal felelosseget. Karteritest nem kertem, pusztan a mutet arat kertem vissza hogy a korrekciot ki tudjam fizetni. Elzavart :(((((
2019. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!