Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Támogatja e a tb, a hegeltávol...

Támogatja e a tb, a hegeltávolítást? A hasamon van egy mütéti heg, amelynek egy részén kialakult, egy kb.2,5cm hosszú és 1cm vastag dudor. Ennek eltávolítását ingyen elvégzik, vagy fizetni kell érte? Ha igen, kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
az árakkal kapcsolatban nem tudok segíteni, de minden ilyen "szépészeti" beavatkozást csak akkor szoktak támogatni, ha le tudod papírozni, hogy szükséged van rá. (pl. pszihológusi szakvélemény, hogy nem tudsz vele együtt élni és depresszióba taszít a dolog stb.) Egyébként nem.
2009. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
neked talán keloidod van keress rá a neten nekem is az van és szerintem a kivágatás nem a legjobb otlet mert sokaknak visszanott még nagyobb mint azelott .Menj el a bororvosodhoz. Vagy vehetsz a gyogyszertárban keloidra géleket , krémeket.Zeraderm gél , Contractubex.
2009. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek a krémek tényleg segítenek? Neked javított valamit a helyzeten? Tudod ez nem friss heg,már 4 éve megvan. Voltam vele sebésznél és bőrgyógyásznál is. Mindkettő azt mondta,hogy ez van,tanuljak meg vele együtt élni,és vigyázzak,hogy az arcom ne sérüljön. :)
2009. febr. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!