Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell kisebbítést, illetve...

Mell kisebbítést, illetve hasplasztikát hogyan lehet ingyen csináltatni győrben?

Figyelt kérdés
sokat is fogytam szülzem is elég cudarr a hasam,szeretnék már valamit kezdeni vele ronda.Azt mondták,hogy ha a pszihológus javasoltnak látja akkor megműtik.És ez a tb-re ingyenes dolog hogy megy,ha van tb-kártyám megcsinálják ingyen?
2010. máj. 19. 11:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
csak a mellkisebbítést csinálják ingyen( ha kb a felét ki kell venni)
2010. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Ez akkor is igaz,ha valakinek nagy a melle és fáj a háta miatta?
2010. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

C ből B koasar mellett nem csinálnak TB alapon

2010. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén remélem, hogy sehogy. Nem ezért fizetünk havi több tízezer forintnyi tébét. A szépészeti beavatkozásait mindenki állja magának, a tébé maradjon csak meg a betegeknek (még sokszor nekik sem jut elég). A pszichológusnak meg nem abban kell segítenie, hogy ingyen plasztikázzanak, hanem abban, hogy megtanuld elfogadni magad, úgy ahogy vagy. Erről szólna a pszichológia, nem a járulékfizetők lehúzásáról. Amúgy ha sehogy nem megy az önelfogadás és az önbizalomnövelés, hitelt is lehet felvenni plasztikai műtétre, múltkor láttam egy hirdetésben.
2010. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó

ne izgasd magad :)

Nincs olyan hogy pszichológiai vélemény miatt ingyenes a szépészeti beavatkozás!

A mellkisebbítést( hatalmas mellnél)és a hasfelvarrást (aki igazolhatóan fogyott iszonyú sokat- terhesség nem számít)támogatja a TB

2010. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen alapon mind a kb. 3 millió nő mehetne ingyenplasztikára, aki szült, mert nem hiszem, hogy van köztük olyan, akinek olyan a hasa meg a melle mint lánykorában. Aztán meg ha betegek lesznek, ott halnak meg a műtőasztalon, mert nem marad pénz a gyógykezelésükre. De legalább a hasuk feszes lesz, tök jó lesz nekik.
2010. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a kérdező is ugyanúgy fizeti a TB-t mint te...11:20-as válaszoló.
2010. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Aki a pszichológust mondta az nagyot tévedett
2010. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon indokolt esetben lehetővé tenném.Nem akkor,amikor kicsit petyhüdt,hanem amikor van kb 10 kg felesleges bőr.És ha akkora lenne a melle,hogy egészségügyi problémákat okoz neki.
2010. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ja 11:23-as voltam.
2010. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!