Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiatal koromban sokáig fülbeva...

Fiatal koromban sokáig fülbevalót hordtam, azonban már megnősültem és nagyon zavar a fülcimpámon lévő lyuk (nem forrt be), hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Foglalkoznak ilyennel plasztikai sebészeten? Vagy a piercingeshez menjek, össze tudja forrasztani? Van valami megoldás?
2009. febr. 15. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm,az csak magától tud összeforni.
2009. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen megoldás nincsen. Szerintem inkább próbáld meg elfogadni magad igy ez nem olyan nagy tragédia. Ha a feleséged igy is hozzád ment akkor nincs semmi probléma. Ha ő igy is szeret akkor ha van is ilyen megoldás én biztos nem dobnék ki pénzt rá.
2009. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez ne zavarjon :))


Senki észre nem veszi. Nem érdemes emiatt műtétet bevállani ami amúgy is drága.

Sok hetero pasinak van, volt fülbevalója...


Ha gondolod esetleg rakhatsz egy kis alapozót a füledre, de szerintem hatásosabb ha olyan hajat vágatsz, ami valamennyire eltakarja a füledet.


De különben meg ne zavarjon, senki nem nézi azt, úgyis az arcodat nézik, vagy egyebet ha pl. csinosan öltözöl ;)

Különben az is te voltál, ez egy emlék. Nem tragédia, szerintem ne foglalkozz vele.

2009. febr. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sem igazán értem miért gond ez, nekem a fateromnak is van fülbevalója, meg sok más felnőtt embernek is, szerintem azt a lyukat a füleden meg senki nem nézi és senkit nem zavar (rajtad kívül).
2009. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mivel forrasztaná össze? Forrasztópisztollyal???? :D:D:D:D:D Ne haragudj, de egyből ez jutott eszembe. :) de amúgy ha egy kis sebet ejtesz a lyukon (belül) akkor a sérült felületek lehet, h össze fognak forrni. (csak logikusan gondolkodok, nem próbáltam még ki, és nem is hallottam senkit, aki ezt csinálta vna... :D szval csak saját felelősségre!) De amúgy tényleg csak magától forr össze, és egy ilyen kis lyuk nem feltűnő (van, mikor nem hordok fülbevalót, és olyan, mintha ki sem lenne szúrva a fülem) :D
2009. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom én a pénzt!
2009. febr. 23. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem sajnálod, akkor adj nekem mert én lassan utcára kerülök :DDD
2009. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Hiába forr össze a nyoma ott marad.

a fültágitosok pedig szerintem sosem forrnak össze.nah az gáz. de egy ki fülbevalonyi tű nyom, szerintem nem gáz, meg mivan ha látják, senii nem gondol erröl semmi rosszat. ilyen fajta műtétröl még nem hallottam.

2009. ápr. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát aki olyan marha hogy férfi létére kilöveti a fülét az megérdemli
2010. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!