Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meddig várjak? (véleményeket...

Szofiivagyok kérdése:

Meddig várjak? (véleményeket légyszii nagyon fontos)

Figyelt kérdés

16 éves leszek idén.

a melleim nagyon kicsik 75/a és szeretnék plasztikai sebészhez fordulni ha lehetséges.

Szombathelyen jó plasztikai sebészt VALAKI??

egyáltalán elvégzik ilyen fiatalon a műtétet vagy van valakinek más ötlete??

bármi??(ne hülyeséget léci)


2011. febr. 22. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem fognak megműteni, és ez így is van jól, mert még nagyon sokat változhat a tested, és a pszichéd is. 21-22 éves kor előtt szerintem nem nagyon csinálnak mellnagyobbítást, illetve nem érdemes megcsináltatni.
2011. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy még nőhet legalább 20 éves korodig.

Nem akarlak lebeszélni róla, de fontold meg légyszíves.

Most az jobb, hogy valami mű dolgot raknak beléd, amit lehet, hogy elrontanak?:S Nekem sincs túl nagy mellem sőt nagyon kicsi, de legalább fiatalabbnak nézek ki

2011. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy évet azért. 17évesen már megcsinálják. Inkább Budapesten nézelődj orvosok után.Ritka az akinek olyan sokat változik a teste pár év alatt. De 17éves korodig várj. Mikor töltöd be a 17-et?
2011. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi...

Először is várj vele, amíg nagykorú leszel szerintem ,másrészt ha csak beírod ide keresőbe, hogy "kicsi a mellem" , már kiad egy csomó találatot, ahova számtalan pasi ír, hogy a kismellű lányok a "legszexibbek", persze ízlések és pofonok.


A másik. Egy csomó olyan külső-belső behatás érheti a melledet, amitől minimum egy kosarat nő. Pl.: ha komoly kapcsolatod van és fogamzásgátlót szedsz sokaknak megnő tőle a melle. Szoptatásnál, terhességnél, színtúgy.


Először is várdd meg míg felnősz, mert gyerek vagy még. Lehet hogy 23 évesen, isteni adottságnak fogod találni a kis melleid, mert majd levakarni se tudod magadról a pasikat. Ráadásul a te korosztályodban még sok hülye "tajbunkó" gyerek/pasi/fiú van aki azon a szinten van hogy "legyeenek naaaagy csöcsei oszt' akkó' jó lesz nekem" Természetes, hogy feszélyezve érzed magad emiatt. De később már megváltoznak a dolgok és akár az előnyödre is fordíthatók.


Írj egy PRO & CONTRA füzetet/lapot ahova leírod az előnyöket hátrányokat pl.: a nagymell sokkal hamarabb elkezdd lógni, mint a kicsi. A plasztika fáj. stb.



24/L

2011. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat de nem mások(fiúk)

miatt szeretném a műtétet hanem azért mert én nem vagyok elégedett magammal..

2011. febr. 22. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt nem fogják neked etikai okokból megcsinálni. (De természetesen pár telefont megér a dolog, hogy megbizonyosodj róla.) Próbálkozz addig is jó melltartót venni. (tökéletes szabás, extra szivacs, intimissimiben árulnak melltartóba helyezhető zselés implit.) A szülőknek meg lassan kezd beadagolni, hogy azt a sok pénzt teremtsék rá elő, mire korban odakerülsz. Három év mulva lesz már tuti 1millió a műtét ára. Semmilyen pszichés zavarra nem fizeti ki sajnos a TB jelenleg. (Kivéve, ha korábban amputációra került sor).


Semmilyen bogyót krémet ne vegyél, mert nem növeszt semmit!!!!

2011. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%, hogy a 18 évet be kell töltened csak akkor műtenek meg.
2011. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És tényleg jó ha elkezdesz spórolni. Idén állami kórházban 500 ezer körül , magánklinikán 700 ezertől. Évente min 50ezret emelkednek az árak
2011. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatal vagy még a mellműtéthez.

Viszont a jobb fehérneműboltokban lehet kapni KÜLSŐ szilikonpárnát, amit a melltartódba tudsz rakni - az tökéletes megoldás neked egyelőre.


A mellnövesztő csodaszer-bogyók meg tényleg csak átverések: elszedik a pénzedet és nem történik semmi a melleddel.

2011. febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te lány... :D

Miért nem fogadod el olyannak magad, amilyen vagy?

Ha még a 16-ot sem töltötted be, nem értem, mitől parázol. :) Szóval nyugi. ;)


Amúgy meg a pasik miatt sem aggódj. Sokaknak (köztük nekem is :D) inkább a pici cici jön be, mint a hatalmas. :)


Ezzel a műtét dologgal csak óvatosan. Feleslegesen ne vagdaltasd magad. :) Főleg hogy még egy csomó pénzbe is kerül. :D


Szóval tényleg nyugi. :)

17/F

2011. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!