Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lesz normális a göndör...

Mitől lesz normális a göndör hajam? (képekkel) Sok választ légyszii.

Figyelt kérdés

most ilyen csak kb.fele ennyi: [link]


és ilyet szeretnék: [link] a baj oldali emma haj :)


amúgy nekem kevés hajam van nem ilyen dús mint évának de valahogy úgy áll mint neki mégis.Csak úgy tudom hordani hogyha reggel felkelek hogy egy részét legalább hátracsatolom.Segítsetek :)


2011. aug. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a festéstől lesz olyan csúnya az állaga. Am... nekem is hasonló hajam van, és néha tök normálisan tud állni (mint Emmának), néha viszont valahogy gagyi. De am... nekem pl. attól tűnik dúsabbnak, h mikor lefekszem hajmosás után, az összes hajamat így a fejem főlé teszem... így nem lapul le másnap. Meg néha kenek rá balzsamot, attól is szebb az állaga, mintha csak simán mosnám.


Amúgy meg ne szárítsd és ne fésüld (fésülni csak még teljesen vizes állapotában 1x), de gondolom ezt te is tudod :))

2011. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rendben köszi,ez az esti hajas felrakós ötlet tetszik :))

Jöhetnek még vélemények főleg akiknek hasonló a hajuk!

2011. aug. 23. 10:13
 3/3 anonim válasza:
Göndörítő vagy dús hatás hajhab!!! Különálló loknik lesznek, nem pedig boglya. (Szerintem egyébként szép Éva haja, ha törődik vele.)
2011. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!