Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakfeltöltést szeretnék. Ha...

Ajakfeltöltést szeretnék. Ha viszek képet, akkor tudnak olyan szájat "csinálni" vagy ez h működik? Lent

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.nyárig gyűjtök 60ezer ftot,nagyon szeretném megcsináltatni az ajkaimat mert nagyon véknyak,és a felső befelé áll:s nagyon zaavar. ilyen ajkakat szeretnék.:

[link]


mint aylar lienek van.szép telt,nem érdekel,h mű leszek meg ilyenek:S nagyon rossz így vékony ajkakkal. szóval tudnak nekem ilyet? és csak egyszer kell megcsinálni a beavatkozást,és az utána 3évig tart?


2011. febr. 27. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo,

szerintem 18 evesen meg korai az ilyesmi. Raadasul ha nem baleset miatti rekonstrukciohoz, akkor szerintem az osszes plasztikai valtoztato mutet ertelmetlen.

Van baratod? O mit mond? Ha lenne egy szerelmed aki azt mondana hogy imadja a vekony ajkaidat, akkor is valtoztatni akarnal rajtuk? A termeszet ezzel aldott meg, nem veletlenul. Probald meg megszeretni. Figyi, nyarig meg van idod. Miert nem csinalsz egy probat? Minden reggel nezz a tukorbe es mondogasd magadnak, hogy mennyire szepek az ajkaid es mennyire szereted oket, hogy ilyen kis vekonyak, finomak, (nem olyan szoposak mint a dzsolie;) Ha ezt eljatszod minden nap es juniusban meg mindig ugy erzed, hogy a 60ezret erre akarod elverni akkor hajra. Ha viszont mar maskepp gondolod, akkor a 60 rugobol menj egy valami szep helyre egy hetvegere :)

2011. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked nem azért rossz, mert keskeny az ajkad, hanem azért, mert nem vagy kibékülve saját magaddal. Azt kéne rendbe tenni inkább, mert a műtét ezen nem segít.
2011. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!