Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan plasztikai sebész...

Van olyan plasztikai sebész aki e-mailben meg tudná mondani, mit lehetne csinálni az orrommal? Küldenék képeket.

Figyelt kérdés
A városomban nincs plasztikai sebészet, csak fül-orr gégész.. mindenképp gond lenne az utazás, munkám miatt főleg. Az érdekelne, hogy van-e olyan jó plasztikai sebész, akinek ha elküldöm a képeket az orromről, arcomról, megmondja, hogy egyáltalán kivitelezhető-e amit szeretnék változtatni az orromon.
2011. ápr. 22. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy email nem kerül semmibe.Küld el pár dokinak és majd meglátod
2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdemben sokat nem tud sztem egy kép alapján mondani... és nem is fog, mivel súlyos pénzeket kér el már csak azért is, hogy csinál néhány képet, meg felvázolja mit és hogyan lehet.

Egy próbát perszemegér, de inkább ne csak magán dokiknál próbálkozz.

2011. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, én is csináltam már ilyet


3 kép kell:

1 szemből

1 oldalról

1 pedig alulról

2011. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszi a választ! És mondtak véleményt, hogy mit lehetne csinálni, meg esetleg hogy mennyi pénz...? Vagy bármi mást? Megműttetted már az orrodat?

2011. ápr. 23. 19:41
 5/7 TheFPSVik válasza:
Én megmondom....BEVERNI!!!!!!!!!!!
2011. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igenleírták mit lehet és hogy mennyilesz kb, de azt is odaírták hogy menjek be személyes konzultációra és ott tudtak véglegeset mondani:)
2011. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dr. Czeglédi Mária


[link]

2012. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!