Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után úgy...

Mellnagyobbítás után úgy hallottam hogy 6hónapig nem lehet szolizi és nem érheti nap! Ezen azt értik hogy még bikiniben sem lehet napozni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy megcsináltatom a cicijeimet,de július elején megyünk a tengerre!Akkor ezt így hogy hozzam össze?
2011. febr. 28. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Konzultálj a klinikán dolgozó dokival, lehet hogy nincs gond a júliusi úttal, de ehhez az ő szakértelme kell, hogy eldöntse.
2011. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly kb. áprilisban voltam konzultáción és azt terveztem, hogy májusban megcsináltatom, hogy július közepén el tudjunk menni nyaralni. A doki nem mondta, hogy nem szabad napozni, csak azt ajánlotta, hogy két hónap teljen el a nyaralásig. Akkor nem jött össze, most áprilisra tervezem.
2011. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én decemberben csináltattam és a 6hetes kontroll után már szabad lett volna mennem napra, szolizni is , csak a heget le kell takarni, szval kb 2 honapot számolj rá
2011. márc. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Konzultációt követően mennyi időn belül szoktak adni időpontot a műtétre?Tudtok esetleg valami nagyon jó dokit ajánlani?
2011. márc. 2. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Seffer-Renner klinika...nyilván a Renner-el kell konzultálnod. nagyon szép ciciket csinálnak, de fontos hogy olyan helyre menj, ahol adnak "trutyi elszívót" is, mert nekem az nem volt, és elfertőződött
2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!