Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy szájfeltöltés?

Mennyibe kerül egy szájfeltöltés?

Figyelt kérdés
21/L
2011. márc. 4. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy ampulla hialuronsavval 60 e ft.
2011. márc. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szilikonolajjal van töltve a szám és anno elég olcsó volt. Most talán 1ml 30 vagy 40.000Ft. Pár éve amikor én csináltattam 20.000Ft volt.
2011. márc. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csak saját zsírral és hyaluronnal

szervezetbarátabb

a szilikonolaj komplikáltabb, kelemen anna óva int tőle mindenkit mert az ő száját is úgy rontották el.

2011. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Saját zsírral szeetném, mert az természetesebb hatást vált ki szerintem. Nem nagyon értem azt, hogy 1 ml, vagy 2 ml... Nem akarok nagyon nagy szájat, kb. ilyen most és ilyet szeretnék.

[link]

2011. márc. 4. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szilikonolajjal nem tölt már egyetlen kulturált plasztikai sebész sem, mert a szilikonolaj sosem szívódik fel, és idővel, ahogy öregszel, az ajkad le fog fittyedni.

A sajátzsír felszívódása a szervezetben bizonytalan, nem csak a mennyisége, de az eloszlása sem jósolható meg.

A legegyszerűbb és leginkább szövetbarát megoldás a hialuronsav. A képen látható eredményhez valószínűleg nem lesz elég egy ampulla, így 120e forintot mondanék rá.


Ezt az orvost ajánlom, mert nagyon precíz, alapos, gondos, kedves, és még az árai is kedvezőek:

Dr. Csuha Lajos

[link]

2011. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. márc. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!