Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy szájfeltöltés?

Mennyibe kerül egy szájfeltöltés?

Figyelt kérdés
21 éves csaj vagyok, nem vagyok megelégedve a számmal, mások szerint nem lenne szükségem, hogy feltöltessem, de én úgy jobban érezném magam. Nem tudjátok mennyibe kerülhet, és mivel jár egy ilyen dolog?
2010. febr. 7. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed a szádat.Amúgy mindenhol más.Budapesten pl:200E körül van
2010. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért tenné tönkre a műtét a számat?
2010. febr. 7. 19:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. febr. 7. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
úgy fogsz kinézni mint voksán virág. tényleg olyan kacsaszájat akarsz?!
2010. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

attól hogy egy picit fel tölteti a száját még nem fog úgy ki nézni mint voksán virág...

szerintem érdeklődj valamelyik szépség klinika honlapján : )

2010. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
múltkor láttam egy plöttyet plasztik szájat nagyon undorító volt :) 100-300k körül van egy ilyen műtét minden orvosnál szinte más.
2010. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hány ml-re van szükség a feltöltéshez
2010. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szájfeltöltés ára ( volumenpótló, ráncfeltöltő készítménnyel együtt): 60 000- 150 000 Ft



Időtartam: Az szájfeltöltés néhány perces (20-30 perc) beavatkozás csupán

Szövődmények: Az szájfeltöltést követő néhány napban az ajkak duzzanata, enyhe gyulladása. Igen ritkán előfordulhat egyéni érzékenység a ráncfeltöltő anyagra. Természetes hatóanyag alapú feltöltőket (pl. kollagén) ezért is szükségszerű próba-feltöltéssel ellenerőzni.


Néha az ajkak aszimmetrikussá válhatnak a szájfeltöltés következtében, vagy ijesztően megduzzadnak (főleg ha bevérzés is keletkezett) annak ellenére, hogy korrekt injektálás történt. Amennyiben az aszimmetria 5 nap után is fennáll, korrekcióra kerül sor.


Amennyiben a szájfeltöltés első alkalmával túltöltés történik, az kedvezőtlen összhatást eredményezhet és groteszké teheti az egész arcot. Ha ezt a szempontot vesszük figyelembe, akkor a felszívódó anyagok, ha fajlagosan drágábbak is, előnyösebbek.

Kockázati tényezők: A visszatérő ajakherpesz kiújulását a beavatkozás elősegítheti, de preventív gyógyszer alkalmazásával ezt el lehet kerülni. Továbbá nem javasolt szájfeltöltés fennálló bőrbetegség, aktív herpesz, súlyos allergiás kórkép, vagy autóimmun betegség, esetleg véralvadásgátló szedése esetén.

Gyógyulás: A szájfeltöltés után jelentkező duzzanatot és a helyi gyulladást jeges borogatással (előhűtött szilikonzselés kozmetikai tasakkal) lehet mérsékelni. Néhány napig tartózkodjon az ajkak jelentős mértékű mozgatásától (rágógumizás, sok beszéd, nevetés, stb.), napozástól, szoláriumozástól, fogászati kezelésektől. 2-3 napig nem ajánlatos az ajkakat masszírozni, de a szájfeltöltés után 1 nappal lemoshatjuk, 2 nap után sminket is lehet használni. Az ajaktetoválást halassza 1 hónappal későbbre.

Eredmény: A szájfeltöltő anyag beadása után azonnal észlelhető az ajakvastagodás, de a lokális duzzanat csökkenése és a töltőanyag lejjebb vándorlása miatt az eredmény elmaradhat a várt mértéktől. A végleges változást a 2.-3. szájfeltöltés után érik el az ajkak.

Érzéstelenítés: A szájfeltöltést helyi érzéstelenítésben végzik.

Ellátás: Ambulánsan

2010. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az utóbbi nagyon hasznos válasz volt:)) Nem szeretnék kacsaszájat, nem olyat akarok, Mint Voksán Virágé, az másr szerintem is túlzás, csak egy picit vastagabbat.
2010. febr. 8. 21:11
 10/11 anonim válasza:
0%
Attól függ mivel akarod feltölteni a szád... pl. ha almával akkor egy párszáz forintból megoldható, de ha esetleg gyémánttal, akkor már húzós a dolog, de nem ajánlom h bármivel feltöltsd, mivel úgy nehéz beszélni, de te tudod
2010. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!