Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan mellnövelőszer ami...

Van olyan mellnövelőszer ami hatásos?

Figyelt kérdés
Félek a plasztikai műtéttől de nem éppen nagyok a melleim. Ha valaki próbálkozott ilyen jellegű készitményekkel ossza meg velem a tapasztalait mert engem nagyon zavar a méretük, de feleslegesen sem szeretném szórni a pénzt
2009. febr. 19. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha lenne akkor nem lennének kis mellű nők és mindenhol ezekről a készítményekről beszélnének:) Vannak olyanok amikkel 1-2 centit rásegíthetsz, de az meg sem látszik. Az én mellem sem nagy (75/A) mégsem nyavajgok, nem lényeg egyáltalán, ha emiatt nem tetszem valakinek azzal szóba sem állok.
2009. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Plasztika...
2009. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Szerintem te vagy a világ legboldogabb embere.A nagy mell nem jó,én mit nem adnék h kicsi melleim lennének.Épp ezen ahéten bementem 1 fehérnemü boltba(Intimissi)K.rva jó cuccok voltak,de nem az én méreteim,mondták h nem az ilyen nagy mellekre tervezték.Bementem 1 másikba(triumph)Ott 1 volt jó rám és az is csak épp hogy néztem másikat de amik jók voltak rám elvileg azok öregesek.Pedig hidd el én is szeretném ezeket hordani de nem tehetem mert Isten ilyeneket adott nekem:),Kenőcs nincs a legjobb megoldás a plasztika,de szerintem ez hülyeség.Mindenki úgy jó ahogy megteremtették,én meg szőke hajat szeretnék,de nem lehet mert barna.Festem,de töredezik a vége.Ez pont olyan.És a szépségért sajna meg kell szendevni/ha te edtől jobban érzed magadat/De szerintem nem kéne.
2009. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]

nem 1-2 cm-t, hanem 1-2 méretbeli különbséget képes elérni, csak egy baja van, hogy drága.. én is gondoltam rá, hogy kipróbálom, én még akár rá is áldoznék. Ha belekezdesz kérlek írj egy üzit :)

2009. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kapszuláról csak annyit hogy egyszer már betiltották, gondolom nem véletlenül...
2009. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
na en vagyok az aki kiprobalta a breast succes melnovelo tablettat. Annyit rola hogy semmit nem hasznalt, az etvagyam nott es jol meghiztam tole......sajna. Na meg jol megfizettem erte. En nem ajanlom senkinek hogy kidobja a penzet.
2009. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

22:13-asnak: csak annyit, hogy nem tudtam, h betiltották már...csak olvastam rola, segíteni akartam... azért még nem kell lepontozni

Szia

2009. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
En a Beauty Breast mellnovelo tablettarol meg kremrol olvastam tobb pozitiv velemenyt.
2009. febr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem-szedek ilyen tablettát, eddig semmi eredmény azt hiszem most fogom abbahagyni.De én nem is híztam tőle, egy kicsit teltebbnek érzem azóta a melleim de nem igazán használt.
2009. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo, mit szedtel es mennyi ideje szeded?

El kell teljen legalabb 3 honap hogy latvanyos hatasa legyen.

2009. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!