Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges, hogy a plasztikai...

Lehetséges, hogy a plasztikai fülműtét nem hatásos?

Figyelt kérdés
Most műtettem meg, az első varratokat kiszedték, a többit, ami hátul van, csütörtökön fogja. Eddig úgy láttam, mikor átkötöttem, hogy nem használt semmit. Úgyértem nem "tapad" a fejemre, ahogy meg lett volna beszélve. Anyukám azt mondja, várjam meg, míg teljesen meggyógyul, hiszen még be van dagadva. A kötésre hordok még egy erős hajpántot is, hogy a porc így gyógyuljon össze. Szerintetek lehetséges, hogy ennek ellenére is ugyanolyan maradjon a fülem, mint előtte? Azzal nyugtatom magam, hogy mindenkinek sikerül, meg 180 000 forintért csak nem lesz már rossz... Előre is köszönöm! L/14
2010. júl. 18. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
14 évesen plasztikáztattad a füled? OMG
2010. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minél hamarabb kell, akkor rugalmas a porc okostojás : )
2010. júl. 18. 19:18
 3/11 anonim válasza:
100%
egyik bnőm is megcsináltatta, ő is 14 éves volt...ám ne aggódj, ez normális, mivel be van dagadva, nem tud rendesen letapadni, mármint látszólag. ezért is kell a kötés, meg ahogy mondod, a hajpánt, szóval nyugi, jó ez így, és kitartás:D
2010. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Ez megnyugtat. Remélem szép lesz:)

Köszi mégegyszer!

2010. júl. 19. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
én ma mütettem meg, de Pàrizsba (francia àllampolgàr vagyok, és itt TBtàmogatott :)) de nem altattak, egy bazinagy kötés van a fejemen, és eléggé fàj.. normàlis ez? neked milyen volt? nekem ez a nagy kötés marad péntekig..
2010. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én L/16 vagyok amugy. :)
2010. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziaa:)

Hát nekem sem altatásban csinálták, pár szuri ideis odais, aztán felvágja, megcsinálja amit kell.

Nekem ilyen UFO fejem volt benne:DD hogy MUL-lap vagy netmudommi, megilyen fehér hálós hajpántszerű a kötés.

Mikor kimegy az érzéstelenítés, első nap elvileg normális hogy fáj, de van akinek ez több papig tart. Én ittam mindig fájdallomcsillapítót, és úgy jó volt. Normális hogy fáj, persze. Amúgy nekem két hétig van a kötés, mert első héten az első varratokat szedi ki, második héten a többit hátul. Amúgy egy hét, és nem fog fájni :) Az alvás kellemetlen lesz, bár attól függ, hogy szoktál aludni. én mindig hason vagy az oldalamon, ezért nekem zavaró volt, de sikerült ismerősök segítségével szerezni lyukas párnát, amit amúgy is lehet kapni, gátmetszéshez adják, azzal egész kényelmesen lehet aludni, hogy a lyukban van a füled.

Szépek leszünk :)

Remélem tudtam segíteni:)

2010. júl. 20. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:

és neked hol műtötték ennyiért a füledet??

Én is most szeretném meg műttetni mert nagyon zavar.

L/14 :)

2010. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát mivel Békéscsabán lakok, itt rendel csütörtökönként egy nagyon jó plasztikai doki, Dr. Fierpasz Ferenc, anyu felhívta, kaptunk időpontot, kaptam egy júl. 7-i időpontot, mert nekem az augusztus nem jó erre, úgyhogy megműtött, Szegeden a Szent Gellért Magánklinikán. Gyönyörű a hely, nagyon rendes a doki is..

[link]


Remélem tudtam segíteni!:)

2010. júl. 21. 21:25
 10/11 anonim válasza:
Szia! SOS. Azóta mi lett a dolog kimenetele? Kérlek írj, fontos. Teljesen elégedett lettél? Fel tudnánk venni emailben a kapcsolatot?
2014. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!