Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika törés esetén -...

Orrplasztika törés esetén - tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
7 éves koromban az iskolában lefejeltették velem a padlót, az orromból ömlött a vér és nagyon fájt. Azonnal vittek röntgenezni, de az nem mutatott ki törést. Nemrég viszont azt olvastam egy plasztikai sebészettel foglalkozó oldalon, hogy az orr törését azonnal a duzzanatok miatt nem lehet megállapítani, a röntgenfelvételeken nem látszódik. Szerintem nekem akkoriban eltört az orrom, ez látszik is az orrnyergemen és a mai napig fáj ha hozzáérek. Jelenleg 19 éves vagyok és egyre inkább zavar, hogy tök szép orrom lehetne, de megzavarja egy kis kitüremkedés az orrnyergemen, ami miatt felfelé ível az orrom hegye, holott lefelé kéne neki :D Szerintetek hogy lehetne ezt korrigálni? Az internet félmillió forintos műtétekkel van tele.. Nekem erre nem futja... Létezik valami megoldás?!
2011. márc. 12. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a légzésedet akadályozza, talán kérhetsz rá támogatott helyreállító műtétet, de kicsi rá az esély.
2011. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!