Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 5 napja van kölök pc-m és...

5 napja van kölök pc-m és minden nap kezelem octenisept spray-vel. Normális hogy be van gyulladva és gennyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 10:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ebből fejátültetés lesz.
2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
mert?
2011. márc. 20. 15:53
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom a kölök pc-d miatt. Először azt hittem ez valami új gyerek számítógép, aztán a gennyes gyulladásnál nagyot néztem.
2011. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
oké biztos... kezdem nem érteni..
2011. márc. 29. 21:22
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

Mit nem értesz, Ezt írtad a kérdésben:"5 napja van kölök pc-m "

Kölök= kisgyerek (bár én inkább kölyöknek hívom, de van aki kölöknek)

pc= personal computer, azaz személyi számítógép

2011. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
érdekes mindenki értette csak te nem..
2011. márc. 30. 20:07
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Az első válasz után már leesett, hogy nálad a kölök pc= köldök piercing. Remélem neked is leesett már, hogy miért írta valaki, hogy ebből fejátültetés lesz.
2011. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szerintem sokan mások is többszöri elolvasás után jöttek rá, hogy nem személyi számítógépről szól a kérdés. Bevallom, én magam is legalább 4-szer olvastam el, és az első válaszból jöttem csak rá, hogy miről lehet szó. No meg a kérdező életkorát is 15 alattinak lőttem be, a stílusa alapján... :-)

Túl bonyolult manapság rövidítések nélkül, Magyarul írni. Pedig ha jól tudom, akkor még napjainkban is az általános iskolában, kötelező tananyag a Magyar nyelvtan és helyesírás... :-)

2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

A gyulladás egy ideig normális. De figyelni kell rá, el ne fertőződjék.


A kérdést én is nehezen értettem meg. Azért érkezett néhány goromba hozzászólás, mert szégyen az, ha a saját anyanyelvét nem tudja valaki művelni. Avagy olyan hanyag, hogy nem törődik vele.

2011. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem ritkán találkozom ilyen, többszöri olvasásra is nehezen érthető kérdésekkel,mert sokan arra sem veszik a fáradtságot, hogy mielőtt kiírják, leellenőrizzék, hogy mit "alkottak". Miért? Talán lustaságból, figyelmetlenségből, igénytelenségből, ami nem lenne probléma, ha nem sértődnének meg az ezt szóvá tevő kommenteken. Egy "bocsi ezt elszúrtam" típusú válasz szerintem szimpatikusabb lenne.
2011. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!