Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól csinálnak...

Hány éves kortól csinálnak szilikon melleket? és mennyi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kortól. Az ára meg változó, mérettől, orvostól is függ (vagyis hogy honnan rendeli). Általában a nagyon drága és a hű, de drága között mozognak az árak, de ezt az orvos tudja csak személyre szabottan, pontosan megmondani neked.
2011. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Mért akarsz szilikon mellet? -.-"
2011. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

ha normális sebésszel csináltatod,8-900 ezer vagy akár fölötte.

Miért ne csináltathatna??? Senkinek semmi köze hozzá.

Pl. szülés után, ha olyan lesz tuti én is megfogom csináltatni. vagy, ha lógós, és csúnya melleim lennének akkor is.

Viszont az olyat én is megszólom, akinek alapból nagyon szép melle van, csak még nagyobbat akar, pedig az eredeti sem kicsi. Van ilyen ismerősöm:S


22L

2011. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ezt a megszólást úgy értem, hogy magamban.. tehát nem neki mondom, mert mi jogon prédikálnék? Az ő élete, az ő melle, és ő hordja nem én
2011. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

már van 500ezer forinttól is:)

De ha pontos,rendes munkát akarsz akkor olyan 1millió Ft a reális.:)

2011. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ha normális sebésszel csináltatod,8-900 ezer vagy akár fölötte.

"Miért ne csináltathatna??? Senkinek semmi köze hozzá.

Pl. szülés után, ha olyan lesz tuti én is megfogom csináltatni. vagy, ha lógós, és csúnya melleim lennének akkor is.

Viszont az olyat én is megszólom, akinek alapból nagyon szép melle van, csak még nagyobbat akar, pedig az eredeti sem kicsi. Van ilyen ismerősöm:S "


Ilyen esetekben szerintem bőven elég felvarratni, nem kell bele szilikon betét.:) Persze ha egyszer odakerülök lehet másként látom a dolgokat.

2011. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Állami kórházban is vannak normális orvosok, és ott "csak" 550 ezerbe kerül
2011. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
csak kiváncsi voltam mi célból akar, mer szinte mindenki csak azért akar mer azt hiszi szebb lesz...
2011. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 B_István válasza:

Iszonyatos ez a nagy önelfogadási probléma. ami a világban tombol...

Azt sem kell elfelejteni, hogy ez egy műtét...

2011. márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

én is szeretném majd megcsináltatni a melleimet ha betöltöm a 21-et. Gyakorlatilag "lapos" vagyok. És magam miatt szeretnék. Mert ÉN igenis rosszul érzem magam a bőrömben. Ennyi. Nem kell állandóan mindenkit leszólni...

16/L

2011. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!