Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét?! Most 15 éves...

Orrműtét?! Most 15 éves vagyok, szeretném megműttetni az orromat. Persze csak majd ha elmúltam 18, előbb amúgy sem csinálnák meg. Szerintem nagy orrom van, sajnos családi "örökség".

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerül egy orrműtét, mikor érdemes megcsináltatni, mennyi a gyógyulási idő, fájdalmas-e, Magyarországon hol vannak jó klinikák?

Köszi előre is.


2010. máj. 21. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

énis ettőlszenvedek:D

15l

2010. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én 32 évesen szántam rá magam de nem bántam meg. Az Aesthetica-nál csinálták 490ezerért, kicsit húzós de nem volt időm körbejárni.A felépülés nem egy leányálom, első két hét nagyon rossz, vérzik, váladékozik, még hetekig nem lehet orrot fújni, szóval nem kellemes de megéri. Nem is beszélve a szemkörnyéki bevérzésről. Egyébként most lesz hogy fél éve volt a műtétem és még mindig érzékeny.

De 10 nap után leveszik a kötést és akkor már szalonképes vagy,senki nem mondja meg hogy műtéted volt. Nekem nagyon csúnya jellegzetes orrom volt és senki nem vette észre. Szóval vágj bele, megéri.

2010. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem sajnos túl pici..xd ez a sors iróniája. akinek nagy,az picit szeretne, akinek meg kicsi jutott az a nagyra vágyik.
2010. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve volt, nem bántam meg.

Bp-en csináltattam a fü-orr-gégészeten 400.000 Ft-ért. A mûtét után úgy bedagadt a fejem, hogy semmit nem láttam, nagyon fájt, belázasodtam, alig bírtam ki a másnap reggelt és sírni sem szabad, mert az orrodban tampon van és ha az hamar megtelik folyadékkal, az ronthat rajta. Az éjszaka szörnyû volt. Másnap kivette a doki a tampont. Nem hittem el, hogy valaha is rendbejövök. De 2 nap alatt a duzzanat nagy része lement, akkor már elhittem. Sokáig voltam kék-zöld, aztán lila...úgy néztem ki és úgy gyógyultam, mint akit megvertek egy bokszmeccsen. Ekkor már csak kellemetlen volt, mert nem tudtam orrotfújni és váladékozott, vérzett. A mûtét következtében agyrázkódás tüneteit tapasztaltam. Feledékenység, zavart beszéd, 2-szer nekitolattam a kapunknak kocsival. Lelkileg ki voltam, mert azt hittem maradandóan lettem lüke. 2 hónap múlva már semmi bajom nem volt agyilag, de a teljes testi felépülés, amikor már nem fájt, 1 év volt kb. Tudom, hogy ijesztô amiket leírtam, de nekem azért volt lelkileg nehéz, mert senki nem mondta el, hogy mire számítsak. Viszont csak az elsô 3 nap bántam az egészet, azóta pedig nagyon örülök, hogy megcsináltattam. Pedig belül egy picit elrontották.

2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó, most megijesztettél. Nekem sajnos az orrom csontos része nagyon nagy és elzárja az orrjáratokat...nehezen kapok levegőt. Kívülről is meglátszik, mert elvileg be van gyulladva a csont és meg van dagadva az egész orrom. Plasztikai sebész fogja megoperálni...eddig nem féltem, de most egy picit megijedtem...=(
2010. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!