Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egyik mellem egy fél mérettel...

Egyik mellem egy fél mérettel nagyobb mint a másik szóval észre lehet venni, műtsem meg? Vagy majd így is elfogad valaki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az egyik melltartódba tegyél szivacsot, hogy ne látszódjon a különbség.

Aki szeret téged az el fog fogadni így is. Én ezt tenném.

- mármint elfogadnálak, nem a szivacsot rakosgatnám magamnak :DD

2009. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ és hát igen én se szívesen feküdnék kés alá meg az alakja és szép kerek de ez eléggé zavaró azért mindig attól félek hogyha valaki meglátja biztos kiröhögne vagy legalábbis nem tartaná izgatónak
2009. febr. 28. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan. Sok mindenkinek még hidd el sőőt, ritkább az egyforma.
2009. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

[link]


és ezzel keresi a pénzét :)

és pasik tömkelegének bejön a csaj :)

2009. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úristen nem hiszem el h ennek a nőnek télleg iylen melle van akk nekem nincs is okom panaszra az enyémek jobban néznek ki me legalább nem lógnak:)
2009. febr. 28. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

nem azért tettem fel h fikázzam.

nekem is nagyobb a cicim, így a súlyánál fogva alapban nem fog ugy állni mint egy kisebb mellűnek...ezért nem kell bántani...ez meg nekem se esik jól, de én elfogadtam magam.

a lógás nem ilyen amúgy sem....ezzel semmi gond nincs csak nem egyforma, és jól néz ki...aranyos lány :)

én csak vigasztalni akartlak" hogy ez nem a világ vége...

2009. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát sikerült:)

de tod engem az zavar meg h iylet nem mutogatnak és oylan mintha nem is létezne iylen és az akinek van tök kellemetlenül érzi magát

2009. febr. 28. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond a melleiddel, szinte mindenkinek nagyobb az egyik, mint a másik. A párodnak is elég hibája lehet/lesz, szóval nem hiszem, hogy emiatt fog másképp tekinteni rád.
2009. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát remélem..mert nekem má volt egy komoly kapcsolatom de megromlott a viszonyok pont ezért mert nem mertem előtte levenni a melltartómat annyira paráltam...:(
2009. febr. 28. 20:25
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia! Csak megnyugtatni szeretnélek. Nekem se egyformák a melleim és látszik. Nekem is voltak kétségeim, de mióta pár férfi megfordult az életemben, legyen szó egy jóbarátról, aki bikiniben látta, vagy a férjemről,aki imádja a melleimet, már nem parázok. Két szoptatás után, mármint két manó szoptatása után már majdnem egyformák. Próbáld meg elfogadni magad, növeld az önbizalmad. Pl egy jó ruha, szép smink, push up melltartó, és hidd le, egy pasit sem zavar. Én 22 éves vagyok, nem vagyok egy vén nyanya, hogy csak dumáljak itt, higyj nekem.
2009. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!