Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik természetes mellnagyob...

Létezik természetes mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm kikönyörögte h kérdezzek rá xD Lehetőleg ne költséges dolog legyen. (és csak mellre hízzon tőle:D)
2011. ápr. 8. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Minden héten megkérdezik. És a válasz mindig NEM.
2011. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

egymillió kérdés,és egymillió válasz

Természetes módon nem lehet megnagyobbítani a mellett.

Vagy elfogadja olyannak amilyen most van,vagy megy a plasztikai sebészhez..

Legközelebb olvasd el az ilyen kérdéseket,mert tényleg naponta felteszik..

2011. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

dörzsölni kell wc pappírral.

(legalább is az azzony popójánál , bevállt!)

:))))))))


bocsi. de nem hagyhattam ki.

2011. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
69%

[link]

Akármit is írnak mások, itt nézz szét, jövőre én is kipróbálom túl sokat nem veszthetek mert garanciális Olvass róla fórumokat sok érdekes dolgot találsz. :)

2011. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a link is ugyanolyan átverés, mint a többi. -_-
2011. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

Olvasd el meg egyeszer a "garanciat". Csakis fel nem bontott termeket vesznek vissza. Azt is ki tudja, milyen huza-vona kozott.

Ha nem bontod fel, nem hasznalod, nem tudod hogy hasznal e. Amit mar felbontottal, ajanlott harom honapi hasznalat, es rajosz hogy nem csinal semmit (nem is fog), azt a penzt mar elvesztetted, esetleg csak tapasztalatot tudsz nyerni, hogy semmi ilyen dolgok nem hasznalnak.

2011. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Létezik még injekciós mellnagyobbítás is: hialuronsavat fecskendeznek a mellbe. Egymillió forint fölött van egy ilyen kezelés, kismértékű növekedés érhető el vele, és fél-egyévente meg kell ismételni, mert a hialuronsav felszívódik.


Tehát az egyetlen igazi megoldás a szilikon-implantátum. Jó sebészt kell választani, és természetes mellformát. A mai implantátumok már teljesen biztonságosak, egy jó sebész technikája pedig a végletekig kiforrott (mivel rengeteg ilyen műtétet csinál).


Én most másfél hete csináltattam mellnagyobbítást Dr. Csuha Lajosnál, őt mindenkinek szívből tudom ajánlani.

2011. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
én megnagyobbítom neked kézrátétellel :D
2011. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
a teherbeesés.
2011. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
72%

Az utólsó válaszadó megadta a választ a kérdésedre! Mindenki másnak üzenem,hogy igenis, van természetes mellnagyobbítás,csak egy apa kell hozzá. Az én melleim mindíg kicsik voltak,de mikor babát vártam,akkor duplájára dagadtak és a szülés után mégnagyobbak lettek a tejtől. Aztán ez még eltartott 2 évig,mert addig szoptattam. Tudom,hogy nem ezt a választ vártad,de előtte én is mindíg nagy mellekre vágytam. Aztán mikor megvoltak és átéltem,hogy milyen,akkor meg zavart. Zavart mikor mozogtam,zavart,hogy nem tudtam hason aludni stb... és rájöttem,hogy jó lesz nekem a kicsi mell is.

Bocs,hogy leírtam ezt neked,csak idegesítenek a nemleges válaszadók. És végülis igazat írtam,mert a terhességnél természetesebb dolog nincs a világon és ez bár nem véglegesen,de komoly mellnagyobbodással jár. :))

2011. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!