Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Olcsóbban végzi Dr. Krasznai...

Olcsóbban végzi Dr. Krasznai Zsolt a második műtétet ha már előtte műtött egyszer?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy vannak orvosok ahol a 2. nála végzett műtét olcsóbb. Konkrétan mellműtétről lenne szó, már voltam nála és arra lennék kíváncsi, hogy Krasznainál is olcsóbb ha 2x műt meg? Légyszi komoly válaszokat írjatok, negatív vélemények nem érdekelnek, csak a kérdésemre szeretnék egyértelmű választ kapni! Köszönöm!
2011. ápr. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg konkrétan tőle?

Nem hiszem, hogy leharapná a fejedet.

2011. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert még egyelőre csak tervezgetem a dolgot és úgy gondoltam, hogy először az interneten érdeklődöm. Persze ha senki sem tud válaszolni, akkor megkérdezem Krasznaitól. :)
2011. ápr. 15. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olcsóbb a második műtét
2011. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sőt a korrekciós műtét se sokkal olcsóbb nála(pl.ha lecsúszik az implantátum)
2011. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyanannyit kér!akkor szokott lejebb menni az ár,ha több mütétet csinaltatsz egyszerre.
2011. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is csak azert, mert egyszer kell altatni.
2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért lenne olcsóbb? Egy sztárorvosról beszélünk, miért adna kedvezményt? Neki tök mindegy, kinél csináltatod meg a műtétet, van elég páciense, aki minden műtétért kifizet ugyanannyit, vagy még többet is fizetne. Ha te nem mész hozzá műttetni, akkor megy más. Ennyi. Nem akarlak megbántani, de ez tény.
2014. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!