Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Krasznai Zsoltról vélemény?

Dr. Krasznai Zsoltról vélemény?

Figyelt kérdés
Orrplasztikát szeretnék csináltatni, és tapasztalatokat, véleményeket várnék róla attól, aki esetleg már volt nála, vagy tud róla valamilyen információt.
2011. ápr. 5. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltam nála még tavaly konzultáción (mellnagyobbítás miatt), de végül dr. Falus Györgyöt választottam, de csak az ár miatt. Annyit tudok mondani Dr. Krasznairól, hogy nagyon kedves volt velem a konzultáción és elmondott minden lényeges információt a műtétről, nekem csak azzal volt bajom, hogy nagyon drága, de egyébként szerintem ő a legjobb plasztikai sebész Magyarországon.
2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2011. ápr. 5. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan jó szakember!
2011. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ember, kedves. Jól végzi a dolgát! ;)
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. :)
2011. ápr. 13. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
szúrnám
2011. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!