Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan? Miből? Csak én nem értem?

Hogyan? Miből? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Egyre többen plasztikáztatják magukat (most nem hírességekre gondolok, hanem hétköznapi emberekre), mell-, arc-, fenékplasztika, zsírleszívás, stb...

Ha tényleg olyan sz*rok az átlag életkörülmények, mint azt a statisztikák mutatják (tv, stb, alapján), és egy csomóan munkanélküliek, akkor hogy van erre mégis annyi embernek pénze?

Honnan?

(Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lenézést, lehúzást, hanem normális, őszinte válaszokat szeretnék...)


2011. ápr. 19. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
van aki hd tévét meg audit vesz abból pénzből... van aki plasztikáztat
2011. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hitelből.
2011. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és hihetetlen, de valaki személyi kölcsönből fedezi ezt a "szükségletét".
2011. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha nekik megéri...

(Nem azt mondom... Ha olyan hú de jól állnék, hogy lenne rá felesleges többszázezer forintom, persze, megcsináltatnék magamon 1-2 dolgot. De hitelt biztos nem vennék fel miatta...)

2011. ápr. 19. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is volt plasztikai mütétem és szeretnék majd még. 20 éves voltam az elsőnél. Szüleim fizették és nem hitelből, pedig mi sem állunk annyira jól anyagilag. 24/L
2011. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hitelből, meg amit lehet, azt kisírják TB-ből. Én mondjuk ha lenne rá pénzem, akkor se csináltatnék magamon semmit.
2011. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A legtöbb lány vagy táncol,vagy pénzért szexel,vagy eltartatja magát és akkor befüzi a pasit hogy kellene neki.ennyi

2011. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hitelböl sztem kevesen csinaltatnak.
2011. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

20/L vagyok, nemsokára lesz műtétem, tehát annyi idősen, mint ez egyik előttem szóló 24/L-nek. Nem hitelből fizetjük, pedig nem vagyunk valami gazdagok. Tudod vannak akik spórolnak az ilyesmire és nem szórják a pénzt.


24/L neked milyen műtéted volt?

2011. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"vannak akik spórolnak az ilyesmire és nem szórják a pénzt."

Biztosan, csak azt gondoltam, általában a 18-20 évesek még tanulnak. Persze, olvastam már itt is olyat, hogy szalcsiavcsira meg érettségire új cici az ajándék, de az a szülőkön múlik. Ha nincs ilyen háttér, akkor átlag munkából nemigen lehet spórolni, ezért tettem fel a kérdést...

2011. ápr. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!