Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért ezt nem értem ez pattaná...

Miért ezt nem értem ez pattanás vagy mi?

Figyelt kérdés

ezt nem értem pattanásosodok de nem olyan pattanás egyszerűen értelme nincs kezeelni elő bújnak vagy 5-7 napara és eltünnek maguktól ez pattanás vagy mi?

megpróbáltam kezelni 2-3 alkalommal de csak makacsabb gyulladásosabbb és nagyobb pirosabb lessz ráadásul babaápolót mindent kipróbáltam volt egy recept amit egy itthoni könyvben találtam így szól

:5 evőkanál olíva olaj,gyümölcs centrifugába bele kell rakni ezeket csak az olajat nem 1 répa 1 kígyóuborkaa 3 olíva bogyó ez összekevertem rákentem másnapra márr még pirossabb lett anyu elvitt orvoshoz pontosabban bőrgyógyászhoz adott rá valami méreg drága direkt tinédzsereknek való arckrémet nem asznált semmi se használ de ezt már unom 5 éve kezdőtööt el ez a pattanásos izé nagyon unom ja és 15 vagyok 10 évesen kezdődött csak egy valami használ az is pár órára a fogkrém bekenem vele elmegy pirosság lejebb megy a duzzanat de pár óra után még vörösebb


2011. júl. 14. 09:08
 1/3 anonim válasza:
sztem ne foglalkozz velük. ha nem durvák akk a smink eltakarja, meghát úgyis eltűnnek maguktól.:)
2011. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne kend fölöslegesen magad.. ne egyél túlfűszeres kaját sokszor, és csokit se zabálj (nem az hogy egyáltalán ne egyél, de ne mindennap vödörrel) arra a figyelj, hogy a púder stb eltömiti a porusokat amik így begyulladhatnak (pattanás) illetve hogy ha zsiros a brőd ne száritsd ki nagyon (mert ha tulszáraz lesz a fattyúmirigyek mégtöbb váladékot termelnek->mégzsírosabb arc.) Jah és ersze könnyü mondani, de ne stresszelj, vagy izgulj, mert naná hogy akkor jön ki a legjobban :)
2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszy nektek hát már eémúlóba van nem teljesen de már csak egy kettő maradt kösazy szépen
2012. febr. 17. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!