Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisajakplasztikáról vélemények...

Kisajakplasztikáról vélemények? Fiúk lányok véleményére egyaránt kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nagyon kilógnak a kisajkaim, ráadásul elég húsosak is, és a pigmentjük is erősebb... Egyszóval szerintem undorítóan néz ki. A barátom előtt sem merek levetkőzni világosban, szexelni meg főleg nem... Ha csak kicsit lógnának ki annyira nem is zavarna, de ez... iszonyat.

Mi gondoltok a kisajak-kisebbítésről? A csiklóm és a hüvelyem érintetlen maradna szóval attól még képes leszek orgazmusra szerintem.

Kort és nemet is szeretném ha írnátok!

Köszönöm


2011. ápr. 20. 08:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
szerintem teljesen fölösleges. a barátodat cseppet sem fogja érdekelni. nem a kisajkaid szépsége miatt van veled, és amikor már oda jut, hogy azokat látja, teljesen nem az érdekli, hogy hogy néz ki. ez egy lányos mánia, de a legtöbb fiúnak fel sem tűnik, csak mi hisszük azt, hogy ők ennyire figyelmesek. úgyhogy szerintem fölösleges pénzkidobást, fájdalmat okozol magadnak.
2011. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túl aggódód a dolgot. Egyszer mutatnád meg a barátodnak, hidd el nem mondaná azt, h undorító vagy!
2011. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ja, és 19/L vagyok.
2011. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megcsináltatni. Normális fiú olyannak szereti a puncidat, amilyen.
2011. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Fiúkat ez egyáltalán nem érdekli hidd el.
2011. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az enyém is hasonló így első olvasásra a főbb paraméterekre értve, de kivétel nélkül szerették. Nem részletezem, mert nem ez a lényeg.

Hanem talán az, h férfifakkal ismerkedtem.

Nem is tudtam, így nem itt olvastam, h punciban van szépségverseny, azóta az én fejemben is megfordult, h mit fognak hozzá szólni, de mivel ez a primitívség ne továbbja, hamar lefogom szerelni azt, akinek pont evvel lesz problémája. Ott akkor kitalálok vmi farok ideált, ami pont nem olyan, mint aki kritizál.

Jaaaaaj..

2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A hiba nem az alsó feleddel van, hanem a fejeddel.

Ha csak műtéttel tudod szeretni magad, az már gáz.

2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, én is utálom. De műtétbe nem mennék bele. Mi van, ha esetleg elrontják? Elvágnak vmi ideget esetleg? Nem olyan lesz a végeredmény, amilyet szeretnék?

Szerintem túl sok a buktató. Nincs nagy tapasztalatom, de eddig mind a két partnerem elfogadott és szeretett úgy, ahogy vagyok. Ha vki emiatt hagy el, akkor egészségére, örülök, ha megszabadulok az olyan embertől.

Hidd el átérzem, de ezen muszáj túllendülni.

2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nők ebből sokszorta nagyobb ügyet csinálnak, mint a férfiak.
2011. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
mégis egy csomó helyen olvasom (férfiaktól) hogy fúj a csigatalp milyen undorító... :S
2011. ápr. 20. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!