Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, nektek nagyobb az...

Lányok, nektek nagyobb az egyik melletek, mint a másik?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyivel? Zavar? Vállalnátok miatta plasztikai mûtétet ?
2011. máj. 9. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán a bal egy picivel nagyobb, de csak én látom, ha sokáig nézegetem/méregetem :) Még melltartó nélkül sem feltűnő, úgyhogy egyáltalán nem zavar! Plasztikai műtétet sosem vállalnék, nem vagyok a híve, egyáltalán nem biztos hogy szebb lesz műtét után, fájdalmas és veszélyes.
2011. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik nőnek sem ugyanolyan a két melle, csak van akinél feltűnőbb a különbség, míg másnál nagyon meg kell figyelni ahhoz, hogy feltűnjön.

Nekem is különbözőek, de szerencsére nem feltűnően.

Csak ezért biztos nem vállalnék plasztikai műtétet.

2011. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. És igazuk van az előttem szólóknak, hogy senkinek sem egyforma. Szóval ne aggódj nincs baj :-)
2011. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy mindenkinek van eltérés a két cici között. Nekem sem feltűnő egyáltalán a méretbeli különbség, de láttam olyan lányt már életemben, akinek nagyon is feltűnő volt. Szóval, ha nekem is olyan lenne, akkor biztos zavarna. Kit ne zavarna. Szóval, a kérdés alapján, ha nekem nagyon feltűnő lenne, akkor biztos elgondolkodnék műtéten, de még akkor sem biztos, hogy megcsináltatnám. Bár könnyű így beszélni csóróként:), ha lenne annyi felesleges pénzem, akkor lehet gondolkodás nélkül megtenném.
2011. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is, a bal nagyobb, mint a jobb.

Alapesetben nincs nagy különbség.

Viszont mikor volt tejem (szoptatásnál), akkor nagyon látszott a különbség, még ruhában is.

2011. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem csak egy nagyonnagyon picit, szval nem
2011. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is a bal egy nagyon-nagyon picikét talán nagyobb :-) de a legnagyobb tökéletesség a tökéletlenség.. :) nagypapám mondta mindig ezt :)
2011. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekemis nagyobb az egyik egy kicsivel de csak akkor látszik, ha percekig szemlélem a tükörbe és méregetem... Senki másnak, főleg egy férfinak soha nem tűnne ez fel. Emiatt biztosan nem vállalnék plasztikai műtétet, max. azért, mert irtózatosan pici melleim vannak, olyan, mint egy 11-12 éves kislánynak akinek most kezd nőni a melle. Alig lehet rám jó melltartót kapni, fürdőruhában meg egyenesen szégyellem magam. Egyszer meg is fogom műttetni ez biztos, csak még nincs meg rá a pénzem.
2011. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tavaly szültem, és sajnos a szoptatási időszakban mindkét mellem begyulladt és nagyon kicsik lettek utána és a bal nagyobb mint a jobb. látszik is, nem vészesen, de biztos nem műttetném meg magam ez miatt.

bár egyetértek azzal aki azt írta hogy ha lenne felesleges pénze rá akkor megcsináltatná..

2011. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A jobbkezeseknek a bal nagyobb a balkezeseknek a jobb...

Szóval ez teljesen normális. Semmiképp nem vállalnék plaszikai műtétet. Inkább ha tényleg nagyon szembetűnő lenne a különbség akkor kipróbálnék valami edzést amivel a nagyobbik mellemből"leadok" hogy a másikhoz hasonlóbb méretű legyen.

2011. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!