Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az miért van hogy a 3 évvel...

Az miért van hogy a 3 évvel kisebb hugomnak majdnem ugyanakkora a melle mint nekem?

Figyelt kérdés
MAjdnem akkora mint nekem és tényleg és irigylem érte és nem ugy van hogy a testvéreknek kb. hasonlo méretu lesz a melle ?
2011. máj. 10. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

nővéremnek kisebb mint nekem én vékonyabb vagyok ha ezt is bele számítjuk 5 mérettel nagyobb mellem van az megint másik dolog h ő nagyobbat hord azt hiszi ezzel nagyobbnak tűnik, de csak lejáratja magát mert belátni h nincs is melle... nagyon irigy rám, de szánalom amit csinál engem ez egyáltalán nem érdekel.... van ennél fontosabb dolog h kinek mekkora, de erre mindenki rájön egyszer (remélhetőleg). ne akadj ki ezen, hangsúlyozd azt a részedet ami a legszebb és akkor fel se tűnik h kisebb.

18L

2011. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

15:20, neked kellene 0 mellekkel élni akkor megtudnád miért irigy...


Aztán csodálkoznak ha annyi a szilikonos nő.

2011. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hugom egy évvel és két honappal fiatalabb mint én...és kétszer vagy akár háromszor nagyobb mellei vannak mint nekem...ezt hogy csinálta???pedig régen csúfoltam h neki befelé nő...erre tessék...szííííííííívás...:D

22L

2011. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az is sziváss.. De nekem is
2011. máj. 12. 14:42
 6/9 anonim válasza:
Nem, mindenkinek más a mérete. Hány évesek vagytok?
2011. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, én inkább örülnék ha kis mellem lenne, nagy fájdalmakkal jár egy nagy mell ha nincs hozzá hátam... de ti ezt nem tudhatjátok és csak az irigység van, de hogy mire???.......
2011. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mert nem vagytok egypetéjűek és még talán akkor is külön allélon öröklődne, de ehhez nem értek.

Amúgy nyilván az számít, hogy neked mi tetszik, de szerintem még az egészen kicsi mell is szép csak formás legyen ;)

19F

2011. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. máj. 16. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!