Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy készül a zselés műköröm?...

Hogy készül a zselés műköröm? Ez tényleg megerősíti a körmömet? Ha ilyet csináltatok az ugyanakkora lesz mint most a körmöm és csak ráépítik/ rákenik mintha körömlakk lenne, vagy a körmöm hosszán változtatnak?

Figyelt kérdés
Apukám nem akar beleegyezni hogy ilyen hosszú "műkarmaim" legyenek. Ha azt mondom neki, hogy ez pont olyan mintha körömlakkal rákennének a tetejére egy réteget azzal hazudok neki, vagy tényleg így működik???
2011. jún. 12. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Lereszelik a körmöd felső rétegét és arra rögzítik a zselét (UV hatására köt).

Ha 3-4 hetente mész, mindig ugyanígy történik, vagyis szépen elvékonyodik majd a saját körmöd.

2011. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nme hazudsz neki, mert lényegében hasonló. A körmöd hosszát pedig olyanra kéred, amilyenre akarod:D
2011. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És nem fog elvékonyodni, mint ahogy az első írta. Keress egy jó körmöst és semmi kárt nem fog tenni a körmeidben.
2011. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15:17

a legjobb körmöshöz jártam a városban és 1 év alatt úgy elvékonyodott, hogy zselé nélkül simán hátrahajlik!

2011. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg műkörmös vagyok, és még senkinek nem vékonyítottam el a körmét...ja és a sajátom is jó állapotban van, pedig 5 év alatt csak kétszer szedtem le.
2011. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve van megcsinálva a körmöm és nagyon elvékonyodott!igaz elötte sem volt valami erös,ezért is csináltattam meg,mert soha nem voltak szép hosszú körmeim.Mindig gyengék voltak és ha meg is nöttek 1-2 mm-t,hamar beszakadt valamelyik!

Hogy a kérdésre is válaszoljak,valoban hasonlo az eljárás,mint a lakkozásnál,csak a végeredmény sokkal szebb és nem kell hatalmas természetellenes "karmokat"csináltatni,a kisebb körmök is lehetnek nagyon mutatosak!

2011. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!