Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tehetek ennek érdekében?

Mit tehetek ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és nagyon utálom az orrom. Egyáltalán nem illik az arcomhoz. Az arcom kislányos, az a babaarc, de az orrom teljesen elrontja. Egyik ismerősömet megkértem, hogy photoshop segítségével csinálja meg olyanra, amilyenre szeretném. Nem hittem a szememnek! Életemben először szépnek láttam az arcom, pedig tényleg csak az orromhoz nyúlt hozzá, ahhoz a részhez, ami benne nem tetszik.

Azóta sokat gondolkozok ezen és szeretném mihamarabb megműttetni.

Jövőre leszek végzős, szüleim a továbbtanulásomra tesznek félre, mondván lehet, hogy majd kell lakást bérelni stb.

Arra gondoltam, hogy dolgozok nyáron és suli közben és akkor valahogy csak összejön (+ kiegészítés).

Amíg gimibe járok nem hiszem, hogy megcsináltatnám, hisz sok nehézséget okozna, viszont érettségi után a nyarat Los Angelesben töltöm, így a nyár is kiesett, és akkor marad az egyetem eleje?

De nagyon nagyon zavar az orrom, ha fényképeznek mindig eltakarom az arcom. Nagyon el vagyok keseredve.


2011. máj. 14. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hát, marad a jövő nyár.

Vagy lehet év közben is, legalább kapsz felmentést tesiből. :D

Úgyis csak pár hétig kell hordani kötést rajta, úgy tudom.

jobb is lenne év közben, legalább minden iskolatársad megcsodálhatná az új orrod. :)

2011. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet olyan szörnyű az orrod..egy kép nem ártana róla....
2011. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod küldj egy képet :) Az enyém sem passzol annyira az arcomhoz de nekem más bajom is van...

Ha úgy érzed, hogy a műtéttől jobban éreznéd magad akkor csináltasd meg :) De persze addig gondold át nagyon sokszor, mert lehet csak te látod úgy ahogy . Tudod mindenki másképp látja magát, mint mások. Lehet más észresem veszi a hibáidat, csak te nagyítod fel őket hibává.

2011. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Felesleges lenne képet felraknom, mivel a jó isten se tudná velem elhitetni, hogy nem is olyan nagy az orrom.

Na szóval, év közben azért nem szeretném, mert az utolsó évben nem akarok központi téma lenni (nem tagadnám, hogy műtve volt, de nem akarom, hogy mindenki ezen csámcsogjon), plusz érettségi miatt nem akarok hiányozni.

Nyáron amikor LA-ben leszek, akkor azért meg szeretnék pl fürödni stb.. :D

De nem tudom mi lenne ha rögtön az egyetem első hónapjaiban hiányoznék, plusz gondolom ott is meg lenne a fogadtatás, de segáz :)

2011. máj. 14. 17:17
 5/16 A kérdező kommentje:

Maximalista vagyok, igen. :)

Igyekszem kihozni magamból a maximumot, ezért heti 5x tornászok is, de az orromon nem tudok változtatni önerőből. :S

2011. máj. 14. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy osztálytársam gimiben, akinek kicsit görbe volt az orra. Alig várta, h érettségi után mehessen plasztikáztatni. De még az érettségi előtt, egy autóbalesetben olyan szinten tört össze az állkapcsa, hogy azóta sem törődik az orra formájával. Nem rég volt az öt éves érettségi találkozónk, az állán még mindig ott a baleset nyoma, most arra gyűjt, h a sebhely eltűnjön.

Ezt csak azért írom, h lásd minden nézőpont kérdése.

2011. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Minden nézőpont kérdése tisztában vagyok vele. Egy pisze orrú embernek az én orrom rettenet, egy olyan embernek akiről írtál pedig semmiség.

Egyébként mindenkit felpontoztam.

2011. máj. 14. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Amúgy net-ről nem tudsz keresni olyan képet, vagy sztárról esetleg mindegy ki, akit ide belinkelnél akinek majdnem ugyanolyan az orra mint neked?


Nekem sincs pisze orrom, előlről olyan furán néz ki, oldalról meg türhető. Én is gondolkodtam rajta, hogy nem -e kéne megműttetni de még nem tudom. Más nem mond rá semmit, hogy csúnya lenne.

2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]

Egész arcos képen még ennék is rondább lenne. De olyan képet nyilván nem töltök fel.

2011. máj. 14. 18:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet nem fog tetszeni amit írok, sőt úgy sem fogod elhinni de azért leírom :D Szerintem semmi baj nincsen az orroddal.

Lehet úgy látod, hogy túl nagy de hidd el én láttam már tényleg igazán furcsa és nem oda illő orrokat embereken a tiéd szerintem nem az! Bár tény, a hozzáállásodat csak te magad tudod megváltoztatni.

Ha pedig úgy akarod, akkor műttesd magad a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.

2011. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!