Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Állgödör műtét? Mennyibe kerül?

Állgödör műtét? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

tud róla valaki valamit,mennyibe kerül,megéri e ezekre lennék kíváncsi. volt az előbb egy ilyen kérdés és nekem is ilyen az állam ezért kíváncsi vagyok van e megoldás.

[link]


2011. jún. 6. 19:37
 1/4 anonim válasza:
39%
Két másik fajta műtét a megoldás. Az egyik az abortusz, visszamenőleg. A másik, humánusabb megoldás, a lobotómia. Rajtad, mert bolond vagy, és hiú.
2011. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Több megoldás is lehetséges rá, ehhez látni kéne az arcodat. Legegyszerűbb egy injekciós feltöltés, a gödör kitöltése valamilyen injekciós feltöltőanyaggal. A leggyakoribb és a legjobb e célra a hialuronsav. Ez felszívódik, ezért fél-egyévente ismételni kell. Egy milliliter belőle 60-80 e Ft, beadással együtt.


Ha a gödör mellett még túl kicsi is az állad, be lehet ültetni rá fix keményszilikon implantátumot. Ennek ára kb. 400e Ft, az implantátummal együtt.


Ha a gödör mellett plusz még túl nagy az állad, le lehet csiszolni a csontból. Ennek ára kb. annyi lehet, mint egy orrplasztikáé.


Érdemes elmenned néhány plasztikai sebészhez konzultációra, és az ő véleményük alapján meghozni a döntésedet.

2011. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a részletes válaszod! :)

áll méretem ideális csak a gödör zavar!

2011. jún. 15. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett azóta? Elmentél plasztikai sebészhez?
2021. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!