Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Császármetszést el lehet...

Császármetszést el lehet tüntetni tetoválással vagy hennával?

Figyelt kérdés
sajnos egy hosszanti és egy bikinivágásom is van a hasamon.Tudnátok esetleg ötleteket,hogy milyen motívum fedné el mindkettőt?
2011. jún. 8. 05:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés egy meglévő heget "bolygatni " olyan beavatkozással, mint a tetoválás.

Megértem, hogy a heg (főleg a hosszanti) zavar,de egészségügyileg nem ajánlott, és pont, hogy mindenki figyelmét felkeltené az, hogy takargatni akarsz vele valamit.

Inkább vegyél fel egy nőies egyberészest (ma már nemcsak sportos vagy nagymamás létezik ilyenekből), illetve egy klassz hálóinget, ami bizonyos helyzetekben eltakarja azt, amit nem szívesen láttatnál, de kiemeli azt, ami szép rajtad.

2011. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2011. jún. 8. 08:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Láttam már császármetszést takaró tetoválást, de nem is mutat jól. Meg ahogy az első válaszoló írta, én se bolygatnám ezzel ezt a kényes területet.

Esetleg keress fel olyan orvost, aki lézerrel el tudja tüntetni, vagy halványítani a heget.

2011. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is zavarna annyira,ha kifehéredett volna,mint sokaknak,de piros maradt még 14 év után is.Nagyon zavar,gátlásaim vannak állandóan miatta.
2011. jún. 8. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttam egy csajon olyat, hogy a tetoválásnak része volt a heg. Asszem neki vakbél műtétje volt, és onnan maradt, és valami sebhelyes arcú figurát tetováltatott oda, na az baromi jól nézett ki, bár neki ez illett is a stílusához.
2011. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben a heg felülete nem dudrobodik vagy sűlyed be, nem gyűrődik miatta a bőr, akkor meg lehet próbálni a vöröses színt egy kis fehér tinta bevitelével csökkenteni, persze előzetes orvosi konzultációval.

Az ilyen heg viszont ritka, különösen hason, ahhol könnyen megereszkedik a bőr.


A hagyományos minta tetoválástól óvnálak. Eltüntetni nem fogja, sőt, kiemeli az adott területet, oda irányítja a figyelmet. Ha heged van, és gondolm a császár után a kockahas sem a régi, akkor lehet, hogy ez nem lenne szerencsés.


Az egyneletlen bőr az egyenletlen bőr marad, bármilyen színű pigmenteket is teszel bele...



Az egyetlen amit talán tényleg eltüntetné az a scarification lenne, de ahhoz szerintem nem vagy eléggé bevállalós. Ez egy újjonal divatba jött ősi testdíszítési mód, a lényege, hogy égetéssel vagy nyúzással sebet ejtenek a felhámon, ami meggyúgyulva hegből mintát ad ki.

Pl:

[link]

[link]

2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fúú,ez nagyon durva,de tényleg nem nekem találták ki.Sportember vagyok,úgyhogy a hasam lapos és feszes,nagyon kár,hogy elcsúfítja a heg.Hennáról mi a véleményetek?Alkalmanként.Köszi a válaszokat.
2011. jún. 8. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak lézeres műtét ezek után. Vagy vannak patikában kapható nagyon jó minőségű alapozók, amit sebekre, égett felületekre találtak ki, extra fedőréteget biztosítanak. Alkalmanként ez is megoldás lehet.
2011. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen alapozóról még nem is hallottam.Utánanézek,nagyon köszi.
2011. jún. 10. 05:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a heg csúnya, akkor plasztikai sebész ki tudja metszeni, és egy vékonyabb, szebb hegvonalat csinálni helyette.

Ha maga a heg szép, hajszálvékony, csak egyszerűen ott van, akkor Contactubex krémmel kell kitartóan kenegetni. A régebbi hegekre is hat a krém, csak azokra lassabban.

2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!