Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elálló fülek tényleg visszaáll...

Elálló fülek tényleg visszaállnak plasztikai műtét után? Fáj a műtét?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,és elállnak a füleim,ezmiatt nem érzem magam szépnek:(Szeretném majd megműtetni de azt mondták hiába műtetem meg,ugyanúgy vissza fog állni.Ez mennyire van így?
2011. jún. 9. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

26éves vagyok.tény hogy nem lapul a fejemre,de nem is áll el annyira mint amennyire én beképzeltem,soha nem fogtam fel ahajam,hajpántot sem hordtam,takargattam,bele voltam betegedve.Aztán egyszer rájöttem hogy neeeem is olyan vészes,sőttt:D

nem akarsz feltenni egy képet szemből?arcod takard el..lehet tulképzeled

2011. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem romlik vissza. Ugyanis egy C alakú porcdarabot kimetszenek hátul a fülkagyló hátsó részéből. Tehát hátul, a megfelelő részen kisebb lesz a füled, nem tud visszaállni a régi helyzetébe.


Ezt az orvost ajánlom a műtétre: Dr. Rezek Ödön.

2011. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
és a doktor úr mennyiért vállalja a műtétet?
2011. jún. 9. 14:23
 4/21 anonim ***** válasza:

Hozzá nem tudok árat, de ő operál SOTE klinikán is, úgy olcsóbb szokott lenni, mint a magánklinikán.


Ez az orvos is nagyon jó, nála vannak árak is a weboldalon: Dr. Csuha Lajos.

Nála így alakulnak az árak:

Egyoldali fülplasztika: 160e Ft

Kétoldali fülplasztika: 200e Ft


(Altatás nélkül kerül ennyibe, ennél a műtétnél nincs szükség altatásra. De persze kérheted úgy is, csak akkor drágább lesz kb. 60e forinttal.)


[link]


(Engem már mindkettő műtött, személyes tapasztalat alapján ajánlom őket.)

2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem állnak vissza :)
2011. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
En is fules voltam. Dehogy megy vissza. Nekem mar vagy 20 eve "hatrafesulve" all.
2011. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Arra viszont nem írt senki,hogy mennyire fáj a műtét illetve utána milyen érzés,meddig fáj?
2011. jún. 10. 14:07
 8/21 anonim ***** válasza:

14:00 és 14:33 vagyok.


A fülemet még nem műtötték, de az orromat többször is, és a mellemet is. Egyik sem fájt semeddig sem. Nyilván a fülplasztika sem fáj, legfeljebb a legelején a beinjekciózás érzéstelenítővel, az egy kicsit.

2011. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

nekem a műtét után 2 hétig tök rossz volt,lázasodtam és rossz közérzetem is volt.viszont újra megcsináltatnám mert nagyon szép lett.ja és nem áll vissza az 1000%

sok sikert hozzá!

2011. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem anno hetfon volt a mutet erzestelenitesben.

En azt mondanam, hogy az elso het volt kemeny. (Inkabb az elso 3-4 nap.) A masodik het elejen hetfon mar bementem a suliba...


Mosolyogni, meg rohogni csak picit tudtam, mert akkor huzta a fulem es fajt. ;)


Nekem a levetel utan volt egy depressziosabb idoszakom.

Nem biztos, hogy Neked is lesz, de azert keszulj fel ra.


Kb 1-2 het, es ugy ereztem, hogy bazi nagy hibat kovettem el. Es hogy hulye voltam, hogy megcsinaltattam. De igy 20 ev tavlatabol nagyon is helyes dontes volt.


2-3 ev elteltevel meg mar Judoztam is vele. Ott meg aztan gyu"rtek rendesen. Nem lett semmi baja...

2011. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!