Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy leszedés. Hogyan...

Anyajegy leszedés. Hogyan működik?

Figyelt kérdés

3 kérdésem lenne.


1. Az anyajegyet szikével, vagy mivel vágják ki?

2. Ugye nem altatnak el, csak érzéstelenítőt adnak?

3. Milyen heg marad utána?


14/L


2011. júl. 1. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Én tavaly nyáron akartam leszedetni, de elég feltűnő helyen van, ahol nem tudom eltakarni semmivel, ezért az orvos azt mondta, hogy inkább ne szedessem le, mert akkor mindenki azt fogja kérdezni, hogy mi történt ott.

Nekem így akarta leszedni: az anyajegy körül egy 5 centis babérlevél formájú vágást ejt. A többit már nem tudom, de azt mondta, hogy látszani fog a helye (5 centis csík), ezért inkább nem vetettem le.

2011. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem 3 éve szedték...nem láttam h mivel szedték le,mivel háton feküdtem és a lábamról ill. a hátamról szedték le( ekkor persze már hason feküdtem.),de sztem szikével...és nem,nem altatnak,csak helyi érzéstelenítés,több szurit kapsz az anyajegyed köré.Nekem egy púpos heg maradt utána,de elvileg azért,mert bennem megvan erre a hajlam..amúgy elvileg eltűnt volna.és a varrat helye is megmaradt,szóval van egy púpos heg meg 3-3 varratnyom 2 oldalról...de nemgáz,már nem olyan feltűnő mint az elején.:D
2011. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj, nekem is 14 éves korom körül vettek ki egy anyajegyet a hasamról, a köldököm fölött úgy 5 cm-re.

Fel kellett feküdnöm egy asztalra. Rám terítettek egy papírt amit kivágtak az anyajegy körül. Ezek után lefertőtlenítették és bele szúrtak egy injekciót. Az még kibírható lett volna, de nekem a doki nem várta meg míg hat az érzéstelenítő, rögtön metszett. Kicsit jajgattam, de végül kibírtam. Utána már hatott az injekció.

Össze varrta, leragasztotta és mehettem is haza.

Néhány hét után pedig varrat szedés volt.

A heg még a mai napig látszik és látszani is fog (bezzeg a kutyám hasán az ivartalanítás 15 cm-es vágása már eltűnt, Őt nem úgy varrták össze mint a hentesek...:D)


Ne izgulj! Én ilyen orvost fogtam ki és még mindig élek;)

Utána egyél egy fagyit, én is azt tettem :)


19/L

2011. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind hármótoknak a választ, megnyugtattatok. Ma megyünk időpontot kérni a kórházba, majd kiderül mikorra kapunk. :)

Most már nem is félek annyira tőle.

:)

2011. júl. 5. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!