Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 70 kg-ot fogytam egy év...

70 kg-ot fogytam egy év alatt. Nemsokára hasplasztika műtétem lesz TB-re, mivel nagyon megnyúlt a bőröm. Szerintetetk kb. hány kg bőr, zsír távolodik majd el a műtét során?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy 5-6 kiló biztos.. ha nem több.
2011. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan többet 5-6 kg-nál, lehet hogy még 10-et is.
2011. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
De jó! Ha valaki meghízik, mert zabál, és lusta mozogni (persze gondolom a kérdező genetikailag ilyen/gyógyszertől hízott meg/betegség miatt lett kövér stb.); és utána még a mi adónkból fizetik ki neki a több százezres műtétet, szuper!!
2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves troll!


egyrészt az én adómból is.


én is puffoghatnék például, hogy nem dohányzom és a tüdőrákosokat kezeli az egészségügy, vagy nem eszem húst, és az állam felesleges milliókat öl a vágóállatok húsánsak minőségvizsgálatába. a sort lehetne folytatni a végtelenségig.

2011. júl. 3. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Írtam Neked privátot, kérlek válaszolj!

Köszönöm! :)

2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Bigyu!


A TB általában a nagy mértékű fogyás után támogotja a hasplasztikát, amit tud igazolni az ember orvosi papírral. Nem elképzelhetetlen, hogy mást is megcsinálnak, ha valóban indokolt orvosilag, akár pszichiátriai, vagy pszichológusi szakvéleménnyel is.


[link]


Nézd meg ezt az oldalt, nem vesztesz semmit, ha megérdeklődöd....

2011. júl. 4. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm szépen a választ! :)
2011. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy hány kiló zsírt/bőrt távolítanak majd el a lényeg hogy az eredménnyel elégedett legyél
2011. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!