Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy talpfeltölt...

Mennyibe kerül egy talpfeltöltés? Csináltatott már valaki közületek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
WTF?
2011. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Talpfeltöltés:

A beavatkozás célcsoportját azok a nők jelentik, akik teljesen fájdalommentesen szeretnének magassarkút viselni, akár egész nap. Az eljárás során a talppárnákba kollagént, hialuronsav-tartalmú készítményt (Restylane), esetleg a páciens más testtájáról leszívott saját zsírsejteket fecskendeznek, egyfajta beépített kényelmi talpbetétet létrehozva a páciens bőre alatt.

2011. júl. 6. 15:22
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul elb*szod magad azért, hogy aztán a magassarkúval mégjobban elb*szhasd..?!
2011. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem a véleményetekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra, meg az árára.
2011. júl. 6. 19:28
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

De ugye azt tudod hogy 3-4 honapokkent ujbol kell toltetni?


Azokhoz a bevett dologhoz már hozzászoktunk, hogy a nők például épp akkorára pumpáltatják az ajkukat, hogy Donald kacsa sírva könyörögne a receptért. Akadnak azonban olyan szépészeti beavatkozások, melyeknek a létezése azt bizonyítja, hogy a szépészeti ipar és a józan ész küzdelmében sajnos az előbbi vette át a vezetést... Következzenek ezek közül is a – szerintünk – legbetegebbek.


Szemszínváltoztató implantátum


Fülcimpa-fiatalítás


Testszőrzet-beültetés


Köldökplasztika


Talpfeltöltés


Ánuszfehérítés


G-pont-nagyobbítás


Dr. Révész Zsolt plasztikai sebésztől megtudtuk, hogy az itt felsorolt eljárások közül hazánkban egyelőre főleg csak az intimplasztikai beavatkozásokra van igény, azt pedig nem lehet igazából megjósolni, hogy hosszabb távon melyek terjedhetnek el majd nálunk is.

2011. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Drágább, mintha minőségi magassarkúkat vennél. Nem beszélek hülyeséget, 10-14 centis magas a sarka azoknak, a cipőknek, amikben járok és nem fáj a lábam. Ellenben a szar 6-7 centisben is fájt. Nem. A tízezres sem a jó kategória. Olyan harminc körül nézelődj. A cipő kialakításánál a milliméterek is számítanak, ahogy tervezik, a jót meg kell fizetni. De évekig mászkálhatsz bennük, nem csak egy szezon és nem fog fájni.
2011. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én is imádom a "gyilkos" 10-14 centis sarkakat. nekem mindig a talpam elülső párnája fáj, mert ugye azon van a terhelés:/
2011. júl. 10. 22:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az fájt mindig. Volt, hogy egy-két óra után már cipő nélkül is alig bírtam menni, szinte égett az a rész. Egy ideje szinte csak buffalo cipőket hordok, drágák, de megéri. Sok olyan fazon van, ami évekig divatos, nem esnek szét, és nagyon kényelmesek. Ha leárazáson kifogod annál jobb. Minden pár cipőm abból a márkából kényelmes, sokszor reggel hattól este hatig az van rajtam és nem fáj a lábam.

Ha eleve belenyúlsz egy ilyen magassarkúba, akkor érezheted, hogy alapból párnázottan készítik a talpat ott ahol kell. Biztos van más márka is, ami jó, de én ehhez ragaszkodok pár éve.

2011. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja és dr scholl talpbetétei szarok, eleve úgy vesz cipőt az ember, hogy pont jó legyen, nem úgy, hogy még egy akkora szart is belenyomjon, meg ha rosszul kialakított a cipő a fejed tetejére is állhatsz, fájni fog az a rész.
2011. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

esetleg ilyet vett valaki?

[link]


tegnap próbáltam, nagyon kényelmes, bőr. ilyet szeretnék venni. tapasztalatok vele?

2011. júl. 11. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!