Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orr plasztikával kapcsolatb...

Az orr plasztikával kapcsolatban kérdeznék aki csináltatott már ilyet a mütét után volt valami mellékhatás?

Figyelt kérdés
drága volt?megérte?
2011. jún. 24. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kìváncsi vagyok.
2011. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék rá!
2011. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 drakon válasza:
0%
az orrom hébe-hóba leesett, de a szigszalag segített
2011. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en nem csinaltam, csak tervezem. ha a mutet porcos, akkor sokkal kevesebb a kockazat, viszont ha csontos, azt elrontani is konnyebb, es elofordulhat nehezebb egzes, ha szukitik a csontot.
2011. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elozo vagyok, nehezebb legzes. bocsi :)
2011. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drága volt (persze kinek mi a drága), és eddig az egyik legjobb döntésem. megszabadultam az egyik legnagyobb gátlásomtól,nem utálom már ha rám néznek oldalról,vagy ha belefotóznak az arcomba. más így élni. és ehhez képest nagyon kevés fájdalmat kellett elviselni.
2011. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!