Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztikával meg lehet...

Orrplasztikával meg lehet oldani azt hogy ne legyen annyira vastag az orrom?

Figyelt kérdés

Sziasztok orrplasztikával meg lehet oldani azt hogy ne legyen annyira vastag az orrom?

És még egy mellékes kérdésem lenne az állam nagyon vékony és hosszú is az tudnak valamit csinálni? olyan vagyok mint egy kecske:(

Jah és meg annyi hogy fiú vagyok


2011. júl. 7. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

persze,megoldják!

utóbbi problémára pedig áll implantot szoktak alkalmazni, megváltoztathatják teljesen az arcformát kb.gondolom jó drága is és jól kikell kérdezni a kockázatokról

2011. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia ez a áll implant ez olyas mi mint az állcsont?
2011. júl. 10. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, olyasmi az állimplantát, mint az állcsont, mármint formára. Nagyon szépen meg lehet csinálni. Hogy miből van, azt sajnos nem tudom.. Lefaragni, és hozzárakni is lehet az állhoz. Az orrot is lehet vékonyítani. Én is orrplasztikát szeretnék, csak az a baj, hogy nagyon drága.. De már gyűjtöm a pénzt, és ahogy gyarapszik, annál izgatottabb leszek :)
2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

De nem az van, hogy csak te látod magadat ugy, ahogy? Elárulod a korodat? Bocs ha sokat akarok, csak tudom milyen érzés sz...ban lenni a külsőd miatt.

2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szia egyáltalán nem csak én látom így sajna még családon belül is megmutatkozik... pl. vannak unoka tesóim ők szépek, kicsi korunk óta jobban szeretik őket... az egész családom Isteníti őket stb. pedig ők nagyon maguknak valók önzők, én nem vagyok olyan próbálok rendes lenni de akkor is ők jók...nekik mindent szabad olyannak meg mint én semmit se és még anyámtól is ezt látom ha én néha csinálok valami rosszat azt mindig a pofámba vágja de mikor ők megbántják vagy rosszak hozzá(nagyon sok ilyen volt) az úgy veszi mintha meg se történt volna:((
2011. júl. 12. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért.
2011. júl. 12. 10:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja még azt szeretném meg kérdezni ha valaki tudja, hogy műtét ellőt tudnak-e valamilyen képet mutatni hogy hogyan is néznék ki új orr-ral? vagy áll implantal?
2011. júl. 12. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy tudom van programjuk, amivel "átalakítanak", és igen, láthatod kb hogy fogsz kinézni. Sajnálom, hogy ezt tapasztalod, én is ezt érzem a családomban.. Fiatalabbik hugom (kettő van) nagyon szép, és vele máshogy bánnak, sokkal engedekenyebbek vele meg ilyenek.. Nem szeretem, hogy igy van, hogy nem vagyunk "egyenrangúak", ezért igyekszem kiemelni az előnyös tulajdonságaimat. Próbáld meg ezt te is, foglalkozz azzal, amit szeretsz, dolgozz rajta, az adottságaidon, legyen az különleges tehetség valamihez vagy bármi. Én pl rajzolok, nekem ez "adatott", ezt fejlesztem. Ez az adottság, ha eleget foglalkozom vele, elvihet nagyon sok helyre, aztán ha lenne pénzem is már, akkor jöhetne a sikerélmény mellé a műtét is... Ne hagyd, hogy ez ennyire felemésszen, élvezd az életet! Tudom, milyen rossz neked (4 évig voltam nagyon depis a kinézetem miatt, se pasi, se barátok), ezért merem mondani,hogy tedd ezt, nekem is ezt kellett tennem. Biztos van valami, amiben jó vagy!
2011. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszokat. Én is ugyanígy vagyok vele mint te de át ez van... túl sokat nem lehet tenni. De azért remélem helyre áll majd az élet nekem is neked is meg mindenkinek aki ilyen rossz helyzetben van.
2011. júl. 13. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!