Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sziiasztok. Szeretnek ballagas...

Sziiasztok. Szeretnek ballagasomra egy tetowalast a hasamra. Egy hellokitty masni szeretnek egy olyan 10 cm korulit. Fekete a korwonales piros wagy rozsaszin belul. Korubelul mennyibe kerulne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mivel tucat tetkó,és nem sok munka van vele egy pár centis olyan 5 és 10 ezer között mozoghat.(a méretétől függ)
2011. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy várjál vele, úgy kb. 20 éves kordig, mert ahogy elnézem az írásod alapján kb. 14-15 lehetsz. Ráadásul Hello Kittyset... Jól gondold meg, mert örökre ott marad, kivéve ha leszedeted lézerrel, de akkor is még meg fog maradni a nyoma, ráadásul drágább is, mint maga a tetko.
2011. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

jaja szerintem is. am egyet értek az elsővel, tucat, és semmi jelentése, aztán meg jól megbánjátok pár év múlva, és azzal a kérdéssel jöttök majd, hogy mennyibe kerül a lézeres eltávolítás:P


23N

2011. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Hellokitty tetkó xD És én hittem 17 évesen, hogy a korosztályom már kinőtt ebből...
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13-14 éves korban nem kell neked thetowaalasch.
2011. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nekem,megbánnád...ráadásul a hasadra????gondolj bele,hogy fog kinézni az,ha 76 éves leszel??!!hello kitty masni...

szerintem várj egy kicsit,míg egy olyan tetkót akarsz magadra varratni,aminek értelme van,ami számít neked nem pedig divat!

25F

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár! Még annyira fiatal hogy fel sem fogja.Valószínű,hogy most duzzog és írni fog egy választ,hogy nem lebeszélést akar,mert akkor is megcsináltatja a tetkót(sőt a lábával még dobbantani is fog)

Ha akarja akkor csináljon nyugodtan egy tucat tetkót ami már rég nem aranyos,nem szép..Ha akarja csináltassa nyugodtan a hasára.Majd ha egyszer terhes lesz a tetkója szét fog válni,és olyan lesz mintha szakadozva lenne..Ha majd újra esetleg lapos hasa lesz,akkor a tetkó már ronda lesz,és nem lehet kivenni majd belőle hogy mit is ábrázol..De nyugodtan megcsinálhatja,hiszen a saját testét úgy csúfítja ahogy akarja..

2011. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Rockmaratonon láttam egy csajt, akinek Pindúr Pandúrok voltak a csípőjén a köldöke két oldalán. Hááát...
2011. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Inkább pszichiáterre költsd a pénzedet!
2011. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egy kérdést tetten fel.. 17 ééves vagyok jövöre ballagok középsulibol.. nem kértem kioktatást tudodm mit szeretnék.. nem kellett volna ezzel a válaszirással törödni... hanem továbbmenni... nagyon nem érdekel a véleményetek.. aki normáli választ a dott annak köszönöm..

utolso.. én meg inkább ány*d helyébe huztamwolna gumit... -.-

2011. aug. 4. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!