Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha negműtik a szemem kancsalsá...

Ha negműtik a szemem kancsalsággal akkor mennyi ideig lesz piros? Véres? és nagyon fáj?

Figyelt kérdés
modell vagyok de szeretném megműtetni a szemem kancsalság miatt, de nem tudom,hogy mennyi idő ameddig elmúlik a pirosság? és hogy ugy is tudnak fotózni? vagy ki lehet retusálni?
2009. okt. 17. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kérdésre válaszolni,de egy modell kérdezi,hogy ki lehet-e valamit retusálni?Szerintem furcsa.

Ma már nincs olyan,amit ne tudnának retusálni amúgy is...

2009. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom xD de azért mégis megkérdezem o.O
2009. okt. 19. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ta úgy vagy modell mint én :D
2009. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hogy lehet egy modell kancsal Oo

uristen xD

szerintem 1hétig tuti piros lesz meg fájni is fog ,de hát nemtudom....én még leragadtam ott hogy egy modell hogy lehet kancsal xD mindig kiretusálnak vagy mi?akkor én is elmegyek modellnek ,ja de engem nem is kéne lehet retusálni xD meg nem is vagyok kancsal:D

2009. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1972Levi válasza:
K*rvára fáj. Kikanalazzák, átviszik egy másik szobába, ott átcsiszolják, újralakkozzák (ez csíp is) és centirozzák. Közben tök fura, hogy az egyik szemeddel a rendelőt látod, a másikkal meg a műhelyt. A végén visszakalapálják, és egy 100-as szöggel ideiglenesen rögzítik. De szerintem amilyen csúnya lányokból lesznek manapság a modellek, te kancsalon egy üdítő színfolt lennél. Photoshoppal pedig nem lehet retusálni, mert azt tiltja a NATO.
2010. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!