Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mire kell vigyázni egy plaszti...

Mire kell vigyázni egy plasztikázott mellnél?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyal, aki elmondta, hogy plasztikázva van a melle, mert előtte csúnyának tartotta. Viszont nem tudom, mennyire kell vigyázni vele. Megfoghatom rendesen, mint egy sima mellet, vagy csak óvatosan? Látszódni fog valami heg a mellén? Örökre olyan lesz, mint amilyenre megcsinálta,vagy mindig vissza kell majd járnia vizsgálatokra? Egyáltalán nem értek a plasztikázott mellekhez, előre is köszönöm a válaszokat!

25/F


2011. aug. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem használd ugyanúgy mint a természetes kebleket. kis heg még a legjobb sebész csinálása által is látszik
2011. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,mikor csináltatta,mert attől sok minden függ!!!
2011. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt ilyen barátnőm, a plasztikázott mellnél tényleg vigyázni kell, nem nagyon szabad gyúrogatni, mert könnyen elmozdulhat belül az implantátum. Amikor természetes mellű barátnőm volt, vele jobb volt, mert az ő melleit bátrabban simogathattam, gyúrogathattam. A plasztikázott mellű barátnőm viszont nem engedte a megfogást, erősebb érintést, féltette az implantátumait, csak csókolgatni (azt is óvatosan) volt szabad a melleit. A plasztikázott mellel ez a baj: csak látványnak szép, de kezdeni semmit nem lehet vele.
2011. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!