Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg létezik olyan orvosi...

Tényleg létezik olyan orvosi beavatkozás ami eltünteti a sötét karikát a szem körül? Ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát az nekem is "minden" pénzt megérne :)
2011. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyszintén:D de egyebkent en se tudom sajnos hogy letezik-e ilyen...:(
2011. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) :(
2011. aug. 13. 08:15
 4/11 anonim ***** válasza:
de amúgy érdemes lenne vas szintet nézetni...lehet vashiány okozza...
2011. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Korrektol-alapozó púder satöbbi. Nem kell méregdrága orvosi kezelés,amikor itt vannak ezek. Nekem is vannak (szinte mindenkinek van) a szeme körül sötét karika,de az alapozó,púder szépen eltünteti. Nem vagyok plasztikai műtét sem bármilyen más kezelés ellenes,sőt,de ez valóban felesleges dolog lenne.
2011. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, van. Hyaluronsavas feltöltéssel megszüntethető. Ez max 1,5 évig hat. Ambulánsan végzik, csak pár tűszúrás az egész. Teljesen veszélytelen. Az orvostól és mennyiségtől függően olyan 50-70 ezer forint körül van. Ha azt veszed egy fogfehérítés csak fél évig tart ki és az 120 ezer körül van, tehát relatíve nem is sok és sokkal látványosabb annál.
2011. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

08-13 11:59

Igen, de nem lehet örökké alapozóval élni...

Arról nem beszélve, hogy rohadtul nem egészséges, ha állandóan le van kenve, mert nem lélegzik a bőr, stb.

Nekem nincs ilyen problémám (más van, ami miatt kell az alapozó, de azt is ha lesz rá lehetőségem, helyre hozatom, ha sikerül, nem is kell többet alapozó...), de barátnőmnek is ilyen a szeme alatt, és már ő is unja, hogy alapozó nélkül "nem mehet ki" az utcára.

Sajnos ez sem olyan jó megoldás.

2011. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen.....az a neve az eljárásnak,hogy:ALVÀS!!!!!
2011. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodnék beavatkozáson ha nem lenne ilyen mély a karika! 12 ÓRÁT alszom majdnem minden nap.És Maybelline a korrektorom és mást is probáltam de nem fedik el teljesen.Na meg.. de jól érzem magamat amikor késésben vagyok és rohannék... de nekem ki KEll kennem az arcom. És az érzés amikor valaki először lát smink nélkül..
2011. aug. 17. 08:02
 10/11 anonim válasza:
Hát erről meg csak annyit,hogy biztos nem vagy már 17éves...elfogadod ezt az állapotot vagy gletteled az arcod örökké....akinek tetszel annak tetszel bárhogy....
2011. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!