Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika kérdés? Csak...

Adri baba kérdése:

Mellplasztika kérdés? Csak azoktol akiknek volt.

Figyelt kérdés

Kedves lányok.


Az lenne a kérdésem hogy amikor elhatároztátok hogy igenis megcsináltatod hogy folyik a dolog?

Vizsgálatok?

Mennyi idő mulva lett meg a végleges időpont?

A fizetés hogy történik?


Azért lenne fontos mert Angliában lakom és otthon akarom megcsináltatni itt drága de nem tudok havonta utazgatni.


Sorba ha leirnátok nagyon megköszönném


2011. aug. 12. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan vészes az egész műtét ahogy azt sokan mondják. Én simán vállalkoznék rá még egyszer. Nekem most volt 3 hete a műtétem.Szükséges egy vérkép,EKG.mell ultrahang vagy mammográfia.(ez kortól függ).Nekem a megbeszélés után 2 hét múlva volt a műtét. Ha tényleg el határozod magad hamar megy. Fizetés nálam előtte történt. Nem fogod meg bánni ha meg csinálod. De sok minden függ a mérettől is. Minél nagyobbat rakatsz be annál nagyobb a kockázat. Nekem viszonylag nagy lett, de természetes. Én csak ajánlani tudom és válaszolok mindenre szívesen
2011. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm,megkérdezhetem hol csináltattad és mennyiért?

Igazábol azért szeretném mert sosem volt nagy cicim és szültem egy babát és a szoptatástol kicsit megereszkedett.

Hányas implantátumod van?


Akkor az első konzultácio után mennyi idő volt?


egyébbként 24 éves vagyok

2011. aug. 13. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Én az Aestheticában csináltattam 690.000.- volt(az igazi ár az kb. 980.000.- lett volna de most kedvezmények vannak.)

405 cc lett be rakva,bár én nagyobbat szerettem volna de mivel az enyém nem volt nagy és ha hirtelen szeretnél nagyot annak sokkal több a kockázata.

Július tizen valahanyadikán voltam konzultáción és 25 volt a műtét. Szívesen válaszolok még ha lenne kérdésed.

2011. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Esetleg meg tudnan irni a doki nevet is aki mütött?MEnnyi idös most a babad?Hogy oldod meg,ha azt akarja hogy vedd fel?Tenyleg nem lehet min. 2 hetig szinte semmit emelni?Meddig voltal korhazba?Hanyszor kellett visszamenni kontrollra?Meddig tartott a mütet?

Tudom sok a kerdes de komolyan erdekel a tema.Elöre is köszi a valaszt!

2011. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja,meg valami:milyen implantatumot rakattal be?Milyen formalyut es markajut(nem tudom van e egyaltalan markaja,de többfele van azt tudom)?
2011. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még csak terv a lányom lassan 2,5 éves
2011. aug. 31. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Dr. Németh Tamás az orvos. Emelni azt nagyon nem szabad. Nekem azt mondták h 4 hét után próbálkozzam óvatosan az emeléssel.Hétfőn reggel műtöttek és kedd reggel mentem már haza. Ha csak nagyobbításról van szó akkor max 2 óra. Nekem kerek implantátumot raktak be és persze izom alá. A márkája: Natrelle.(erre mondják h a legjobb vagyis én erről hallottam jót)
2011. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!