Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika, többi lenn és...

Mellplasztika, többi lenn és FONTOS menyire fáj?

Figyelt kérdés
akinek volt már mellplasztikája az tudna írni arról hogy utána milyen érzés volt?tehát mennyire fájt,miket érzett,mivel jár? elöre is köszi.
2011. aug. 27. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj, én nem estem át ilyenen, de láttam erről egy műsort, ahol a nők nem voltak elégedettek a mellükkel, és megműttették. Miután átestek a mútéten, másnap a mellük olyan volt, mintha köveket raktak volna rájuk. Két hétig kb idegenkedtek a mellüktől, és úgy érezték, hogy ez nem az övék. És ezután barátkoztak meg vele, és itt mondták, hogy elégedettek.
2011. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes érzés.Olyan mintha izom lázad lenne.persze ez csak azoknak akiknek izom alá teszik.Gyógyszerrel teljesen el viselhető.műtét előtt én is féltem h mennyire fog majd fájni mert nen igazán van fájdalom küszöböm.de elmondhatom h simán vállalkoznék rá még egyszer
2011. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
én belehaltam...
2011. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!